Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] League of Legends (2009)

Çarpla girip oyunu trollemeye çalışan Yuumi'ye, bir oyunda 2 penta atarak oyunu kazandıran Zac şoku.

Bir tane daha penta atıyordum, 10 canla kaçtı adam.
Çok feci vurmuşsun la Zac'in hasara şaşırdım. Her yanı ayrı oynayan köpek gibi tank olan karakter böyle hasar çıkardı mı cinnet geçiriyor insan

Çok feci vurmuşsun la Zac'in hasara şaşırdım. Her yanı ayrı oynayan köpek gibi tank olan karakter böyle hasar çıkardı mı cinnet geçiriyor insan
25 yük Mejai, Rabadon, Uğursuz Koruma ve AP pot vardı hasar eşyası olarak. Cehennem Maskesi de böyle 5 kişinin arasına girince çok fazla büyü nüfuzu sağlıyor. Kara hasat stacki de bayağı yüksekti.

Çarpla girip oyunu trollemeye çalışan Yuumi'ye, bir oyunda 2 penta atarak oyunu kazandıran Zac şoku.

İlki fena helal olsun kardeşim. Tam arkasına müzik koyup montage çekmeleik olmuş. :)

Hep Neeko ile şöyle ortama dalma isteğim olmuştur. Aslında dalıyorum fakat genellikle kimse ölmüyor, ben hariç. Sonra ulti attıktan sonra takım dalıyor, ortalık meydan muhasebesini dönüyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık