Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] League of Legends (2009)

Az bile dedim sövsem yeridir ne oynayacağım,gereksizlerle xd
Olum onlar kötü oyuncuydu maç boyu hayıflanmana gerek yoktu zaten kesiyordum herkesi benle oynayacaktın sadece. Evelyn in bana yaptığı gibi gtlük yapmadılar ben sadece 5 dakka dc de sinirlendim oynadım oyunu kazandık aynısını yapsan o maçıda kazanmıştık hdkshskhs

Olum onlar kötü oyuncuydu maç boyu hayıflanmana gerek yoktu zaten kesiyordum herkesi benle oynayacaktın sadece. Evelyn in bana yaptığı gibi gtlük yapmadılar ben sadece 5 dakka dc de sinirlendim oynadım oyunu kazandık aynısını yapsan o maçıda kazanmıştık hdkshskhs
5 Dakika sinirlendim = Adamın gelmişine geçmişine, ölüsüne dirisine küfretmek

5 Dakika sinirlendim = Adamın gelmişine geçmişine, ölüsüne dirisine küfretmek
Chate yazmadım ama o evelynn anasından babasından almadığı ilgiyi benden almak istedi. Küfretmem için çabaladı da küfretsem hoşuna gidecekti etmedim. Ruh hastası herif tam dayaklıktı. Bu sezonki en tuhaf kişiydi bilmeyenlere olayı açıklayayım.

Bizim cavo jungdı. Sup oyuncusu salar mısın dedi cavo bir şey yazmadı. Adc mizde cavoya sövmeye başladı nasıl yazmazsın …. Falan yardırdı sonra evelyn alıp jung kitledi cavo da rammusla adc ye gećti. Maç başladı evelynn top laneye geldi iki kişi oynamaya başladık. Minyonları falan alıyor arabalı minyona çarp atıyor karşı garene kayleyi kes yoksa taşıycak falan yazıyor. 10 dakka gitmedi laneden. Sonra ben kasmama çok engel olamayınca mide bota gidip ölmeye başladı. Bu maçı kazanınca eve ekstradan tilt olcak diye full tryhard oynadım kazandık hdkhsksj
Yav he he ne alaka bitmişti zaten olum xd
beni eksik bırakmadığınız her tf yi aldırdım la saçma sapan tribe girip ayrık ölüyordunuz

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık