Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] League of Legends (2009)

İrelianı dövdüm aatroxunla eşit çıktım laneden. Gaayet zorladım o maç bulunan üyeler onaylar.
Benim ireyi inari falan da döver birde jaxla ct atmıştın hashshsab kennen ters eşleşme yine. Eşit çıkman eksi yazar ki tf lerde taşımıştım sanırım maçı 🤔 Farming laneye oynadın olm kennen alıp. Jax renekton falan alsaydın kapışırdık ne güzel de sanırım neyle ölmem diye düşündün 🤭

Benim ireyi inari falan da döver birde jaxla ct atmıştın hashshsab kennen ters eşleşme yine. Eşit çıkman eksi yazar ki tf lerde taşımıştım sanırım maçı 🤔 Farming laneye oynadın olm kennen alıp. Jax renekton falan alsaydın kapışırdık ne güzel de sanırım neyle ölmem diye düşündün 🤭
jax vs kennen jax için korkunç yaa. 0-10 oynayayım ama en azından melee savasabildiğim bir çar gelsin …

jax vs kennen jax için korkunç yaa. 0-10 oynayayım ama en azından melee savasabildiğim bir çar gelsin …
Kennen çoğu dövüşçü şampiyonu mahvediyor. E si aşırı fazla hareket hızı veriyor elektrik verle çok fazla burst atıp sana hasarını bırakıyor stanı koyduğu için ve e si sayesinde yetişemiyorsun. Millet quinn i teemoyu zor sanıyorda alakası yok kennen çok kanser hero topta

Top'ım zayıf demiştim kanka sjsjjs. Kennen yıllardır topta az çok oynayabildiğim nadir çarlardan. Tflerde taşımadın. Senin takım öndeydi, yeterince etkili olamadım. Farming lane mi oynadım sjjsjsks. Oyun başı çok gank yedim ve ona rağmen seni kesiyodum diye hatırlıyorum.

Top'ım zayıf demiştim kanka sjsjjs. Kennen yıllardır topta az çok oynayabildiğim nadir çarlardan. Tflerde taşımadın. Senin takım öndeydi, yeterince etkili olamadım. Farming lane mi oynadım sjjsjsks. Oyun başı çok gank yedim ve ona rağmen seni kesiyodum diye hatırlıyorum.
Bir o kadar gank ben yedim knk xd most damage ve tanklama bendeydi. Gel aram ilk kan vs si fiora al en ağır ct si xd

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık