Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] League of Legends (2009)

Bi ara 4 vs 4 atmıştıki bu video da oradan. Ucu ucuna tutmuştu.

Catch me if you can çekmişsiniz. Böyle kayıtlar alıyorsanız paylaşalım bizim kanalda.
Ben arada paylaşıyorum zaten. Buranın biraz daha renklenmesi ve canlanması açısından bu tarz paylaşımlar iyi oluyor. İlla çok iyi bir oynayış olmasına gerek yok.

Ben arada paylaşıyorum zaten. Buranın biraz daha renklenmesi ve canlanması açısından bu tarz paylaşımlar iyi oluyor. İlla çok iyi bir oynayış olmasına gerek yok.

Forumun YouTube kanalında belli bir liste altında paylaşmayı düşünüyordum bunları. İyi oynayış yerine keyifli bir oynayış yeterli benim için.

Ulti menzil dışı olduğu halde nasıl yakalıyor ya ? Gideceği alanı geçiyor,sivir üstünden yakalıyor. Takım arkadaşında menzili uzatıyor mu ? Baya 3 kule menzili ulti atmış xD

Kendini küçük görme sen normalde de oyunu zehir ediyorsun Kekem.

@Arthur Morgan Caitlyn sup ne diyorsun :ehe:
Töbeler töbesi. Bavs hero denemese taşırdım ama bu haliyle imkansız oldu. Kaynak alamayacak noktaya getirdiniz maçı hdksuis
Evet, çabuk pes ediyoruz, muhtemelen:d
edit: Bir de bağzıları fazla narsist moda geçince modum düşüyor benim oyunda 🤫
Narsistliğimin hakkkını veriyorum kardesimm. En ağır taşındığın 5 maçı bulsak o 5 maçı ben taşımışımdır hdksjosjs en az ilk 10 hatta da fazla ego yapmayalım modun düşmesin 😌

Töbeler töbesi. Bavs hero denemese taşırdım ama bu haliyle imkansız oldu. Kaynak alamayacak noktaya getirdiniz maçı hdksuis

Narsistliğimin hakkkını veriyorum kardesimm. En ağır taşındığın 5 maçı bulsak o 5 maçı ben taşımışımdır hdksjosjs en az ilk 10 hatta da fazla ego yapmayalım modun düşmesin 😌
Kule altı efsane Malzahar kombom tam paylaşmalık :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 23)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık