Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] League of Legends (2009)

Master ve üstü elolarda bildiğin kaç tane iyi kata oyuncusu var? Katayı rankedda oynayan ve gerçekten dediğin kadar iş yaptığını bildiğin kaç oyuncu var? Cc diyip plat üstü eloda çöpe atmak neden komik ki? Cc neden e spor maçlarında çok tercih ediliyor biliyor musun? Karşında gumayusi faker da olsa hareket ettirmeden kesebiliyorsun. Cc iyi oyuncuları da kötü oyuncuları da yok eden yegane olay. Meta şampiyonları, şuan esporda oynanan şampiyonlara bak ve haksızsın de.
cc nin ne olduğunu açıkladığın icin tesekkürler reis. euw inden kore’sine bin tane chall elo stream de katarinanın hayvan gibi taşıdığını gördüm. bu elolarda da katarinanın banlanma oranı düşük değil. katarina bozuk süper cok güclü demiyorum ama dediğimi sen ısrarla anlamamaya çalışıyorsun.

solo q ile espor farklı. challenger eloda evelynn in banlanma oranı ne peki? prof arena da oynanma oranı ne? evelynn güçsüz bir şampiyon mu ? kayn güçsüz bir şampiyon mu? solo q cok ayrı olay.

Eski kata olsa haklısın diyebilirdim ama yeni kata o kadar da ultisini bağımlı bir şampiyon değil. +Master üstü elo da midde en çok oynanan şampiyonlarda kata tr de 3. euw da 10. ve korede ise 13. sırada bunlar çok iyi rakamlar. Çöp olsa bu elolarda oynamazlardı.Aurelion solo un 38. sırada olduğu bir metadan bahsediyoruz. Gerçekten elo farketmeksizin meta iğrenç durumda bence. Mid özelinde konuşmak gerekirse eskiden elodan eloya midde oynanan şampiyonlar çok farkediyordu, artık bu fark minimuma inmiş durumda. Elo fark etmeksizin kata zed yasuo gibi şampiyonlar çok fazla oynanıyor maalesef.
Abi iyi diyon güzel diyon da soloq'ya göre şampiyon gücü mü belirlenir? e-sporda hiç katanın oynandığını gördün mü? ben şahsen hatırlamıyorum. bu adamlar o kadar kafa yoruyor oyunda en güçlü şampiyonları bulmak için. Yani bilemiyorum ya ben güçlü görmüyorum katayı.

Abi iyi diyon güzel diyon da soloq'ya göre şampiyon gücü mü belirlenir? e-sporda hiç katanın oynandığını gördün mü? ben şahsen hatırlamıyorum. bu adamlar o kadar kafa yoruyor oyunda en güçlü şampiyonları bulmak için. Yani bilemiyorum ya ben güçlü görmüyorum katayı.
solo q ile e spor arasında fark var. e sporda adı üzerinde spor 5 kisi etkileşim halinde oynuyor solo q bundan cok farklı. herkes bireysel herkes ayrı telden çalıyor. sejuani bana göre çöp bi sampiyon. kayna ise bayılırım . ise yaramayan kayn cok az görüyorum. e sporda tercih edilmemesi solo q gerçeklerini değiştirmiyor . seju da istediği kadar oynansın solo q daki en useless samplardan bana göre.

katarina yı bende güclü görmüyorum ama oyundaki en iyi snowball sampiyonu katarinadır abi bunun tartışmasını yapmam ben.

Konudan bahsederken yüksek elo diye bahsettin, ben de o yüzden yüksek eloyu baz aldım. Pro arenada oynamadığımız sürece bizi ilgilendiren soloqdur. Pro arena dersen o çok farklı olur zaten. Pro arena ve soloq arasında çok fark var.

Soloq da her heroyu oynuyorlar.Değişik değişik otpler var.
En yüksek elolarda olmadık çarlarla çok iyi oynuyorlar.

Mesela zed bana göre çok güzel çar değil,otpleri var challenger 1000 lp.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık