Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Lanetli Kılıçlar Faydalı mı Zararlı mı?

Yoo hitetsu lanetleneceksin diyor.Sürekli taşımasına gerek yok eğer doğruysa yaptı bir hata lanetlendi Luffy.Ama şansı lanete baskındır şu anda herhalde.Şans gidince tersi olabilir.
Ben o lanetleneceksin demesini haki kavramına cahil oldukları için söylediğini düşünüyorum, aurasına maruz kalmadığı sürece bir etkisi yoktur bence, tabi oladabilir.
Bir nevi Luffy'nin tek yemesini mantığa oturttuğun için başarılı bir konu olmuş. Böyle olmasını da isterdim açıkçası ama isin kötü yönü Oda bu tarz şeyleri öyle düşünmüş olsa bile asla açıklamayacak olmasıdır.
Evet zaten seride açıklamayacağı o kadar çok şey var ki bunu açıklamayı bırak değinmez bile muhtemelen

Güzel yazmışsın eline sağlık. Bu lanet olayını bir şekilde bağlaması gerekiyordu yani gözümüze 2 3 kere soktu. Büyük ihtimalle lanet cidden etki ediyor. Kiku da hitetsuya geri vermek için alıyordu yanında taşıyordu ve kolu koptu.

Güzel yazmışsın eline sağlık. Bu lanet olayını bir şekilde bağlaması gerekiyordu yani gözümüze 2 3 kere soktu. Büyük ihtimalle lanet cidden etki ediyor. Kiku da hitetsuya geri vermek için alıyordu yanında taşıyordu ve kolu koptu.
Aslında lanet demelerini cahilliklerine bağlamıştım ama gerçektende ortada bir lanet olabilir Kiku olayını fark etmemiştim.

takımdan ayrı düz koşu yapan luffynin başına her zaman gelen şeyler değil mi bunlar :S luffyi frenleyen birileri olmadıkça hep olan şeyler yani ne biliyim :S

ha eğer haki emcükleyen kılıçlardan söz ediyorsak o zaman evet başlarına garip şeylerin fark etmeden gelmesini belki açıklayabiliriz. mesela sadece b.haki değil k.haki de çekiyorsa bi kılıç kullanıcının yön duygusunu etkiler belki de, belki gelecek tehlikeleri hissedemeyebilir diyebiliriz. hatta iradesine karşı savaşıyor bile diyebiliriz. diyebiliriz galiba bilemiyorum ki :T daha önce düşündüm ama mantıksız gelmişti, olabilir de tabi mantığım iyi değildir belki :d

İleride belki Ashura ile bağlayabilir. Bir de bu demirciler neye göre lanetli yapıyor nasıl karar veriyorlar. Nasıl bir özellik bu? Çok merak ediyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık