Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kutucuk Tartışmaları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla bende tam diyordum ki Vista'yı yenemeyen adam nasıl en iyi kılıçustası olmuş.İyi oldu benim açımdan artık Mihawk dekage değildir.

Bana göre o bilgiler genel olarak halkın gözüdür.Yani onlar nasıl görüyorsa Oda bize onu gösteriyor.Gerçi son bölümü okumadığımdan aykırı bir şey var mı bilmiyorum da bölüme sonra bakarım.O yüzden o kutucukları çok kaale almam ve bana göre sorgulanabilir bilgilerdir.Ne WB dünyanın en güçlü adamıydı ne de Kaido şu an ki en güçlü kişi.

O anda zıplamıştır ve yere doğru yüzüstü şekilde duruyodur der bitirir. Uydurmak bedava nasılsa. :D

Kelimeyle anlatamama ihtimaline karşın resimle anlatmaya çalıştım. :flaugh:

Trebol orada bölündü sanırım.Ama adamda yapışkan meyvesi var.Kendi vücudunu birleştirmesi ne kadar sürmüştür çok sürmez.Zaten Law da böyle olduğunu tahmin ettiği için daha sonrasında radio knife atıyor.Elektriğin felç etkisi var sanırım ve sıvılar üzerinden daha etkili oluyor.O yüzden trebol bir süre hareketsiz kalıyor sonrasında.

Trebol orada bölündü sanırım.Ama adamda yapışkan meyvesi var.Kendi vücudunu birleştirmesi ne kadar sürmüştür çok sürmez.Zaten Law da böyle olduğunu tahmin ettiği için daha sonrasında raido knife atıyor.Elektriğin felç etkisi var sanırım ve sıvılar üzerinden daha etkili oluyor.O yüzden trebol bir süre hareketsiz kalıyor sonrasında.
Yok ya adamın bildiğin mukus salgılama meyvesi var. Yapıştırmalık bir özelliği falan olması saçma olur.

Gorosei dünyanın en yüksek otoritesi deniyorsa, Imu da cennetin en yüksek otoritesidir belki :S

+1
Açıklama da yapmadı Oda bey bunun ikiye bölünmesi hakkında :/
Oda'yı beklemeye gerek yok. Bu şekilde güce sahip herkes kendi klonunu veya en azından benzerini oluşturabiliyor. Usopp'un atağı yeterince hızlı değildir ve bedenini saklayıp mukusa kendi şeklini vermiştir :(

Şu alttaki durumun tersini düşünüyorum kısaca.

O anda zıplamıştır ve yere doğru yüzüstü şekilde duruyodur der bitirir. Uydurmak bedava nasılsa. :D

Kelimeyle anlatamama ihtimaline karşın resimle anlatmaya çalıştım. :flaugh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık