Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kutucuk Tartışmaları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yazarın verdiği bilgiler kendiyle çeliştiği için sadece kendi mantığımı doğru buluyorum.

Ben net oğlu net

Bunlara güvenicem.
Çerçevesiz olanlar ünvanlar zaten. Hani Shibukai yazıyor, kral yazıyor yada ismi falan yazıyor. Bu kabul görülecek bişi değil yada bakış açısına kalacak. Bu adamın rütbesi koramiral diye geçse biri çıkıp ''bence değil'' diyemez. Subjektif bir olay değil çünkü. Mesela Kaido da '' 1 e 1 kavgada kimse yenemez'' falan diyor. Bu bir rütbe yada ünvan gibi bişi değil, adı değil subjektif bir durum. Çoğu kişinin yada herkesin kabul etmesi subjektif olduğunu değiştirmiyor.

Çerçevesiz olanlar ünvanlar zaten. Hani Shibukai yazıyor, kral yazıyor yada ismi falan yazıyor. Bu kabul görülecek bişi değil yada bakış açısına kalacak. Bu adamın rütbesi koramiral diye geçse biri çıkıp ''bence değil'' diyemez. Subjektif bir olay değil çünkü. Mesela Kaido da '' 1 e 1 kavgada kimse yenemez'' falan diyor. Bu bir rütbe yada ünvan gibi bişi değil, adı değil subjektif bir durum. Çoğu kişinin yada herkesin kabul etmesi subjektif olduğunu değiştirmiyor.
Tüm forumun ezberlemesi gereken nefis bir yorum.

Beş Kadim'de patladı bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık