Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Kurtlar Vadisi (2003-2005)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 99 84.6%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 18 15.4%

• Kullanılan toplam oy
    117
Reis sen olayları pek okuyamamışsın. Laz Ziya icraati yok diyorsun. Laz Ziya da baron gibi icraatlerini maşayla yapıyor. İşine gelmeyen adamın üzerine başkasını sürüyor. Ama damarına basıldığında testerenin mekanını nasıl bastığını gördük. Bak koçum sen kısa pantolonla ananı keserken ben 3 bin kişiye racon kesiyordum diye postayı koydu. Testere ne yaptı, hiçbir şey yapamadı.

Hüsrev konusuna gelirsek, oyuncu erken çıkmak zorunda kaldı sağlık sebeplerinden o yüzden sonunda saçmaladı senaryo. Profesörlerin hesabını testereye değil barona sordu. Baron dönüp ona bırak şu işi hap işi yap dedik sana diyerek cezayı ben kestim demiş oldu zaten. İzlerken arka planda olanları da düşünmek lazım.
Hüsrev Ağa'yı canlandıran kişinin gerçek hayatta sağlık sorunları yaşaması ve bu sebepten diziden çıkmasi karakter hakkında sağlıklı yorum yapma imkanı vermiyor.
Laz Ziya ise yanında Polat gibi dizinin basrolu varken bir kızına tecavüz edildi,Meral konusuna girmiyorum bile.Damadı öldürüldü.Ama dizide birçok karakter yakınını kaybetti o yüzden anlaşılabilir bu durum.Polat ı bir an diziden çıkarırsak Testere, Hüsrev'i ve Laz Ziya'yı tek başına alırdı ama kahpelik yaparak tabi.İste Laz Ziya anca gelir boş yapar,racon falan keser ama günün sonunda kaybeden o olur.Laz Ziya'yı yaşından büyük konuşan çocuklara benzetiyorum ve onları da sevmem.

Reis sen olayları pek okuyamamışsın. Laz Ziya icraati yok diyorsun. Laz Ziya da baron gibi icraatlerini maşayla yapıyor. İşine gelmeyen adamın üzerine başkasını sürüyor. Ama damarına basıldığında testerenin mekanını nasıl bastığını gördük. Bak koçum sen kısa pantolonla ananı keserken ben 3 bin kişiye racon kesiyordum diye postayı koydu. Testere ne yaptı, hiçbir şey yapamadı.

Hüsrev konusuna gelirsek, oyuncu erken çıkmak zorunda kaldı sağlık sebeplerinden o yüzden sonunda saçmaladı senaryo. Profesörlerin hesabını testereye değil barona sordu. Baron dönüp ona bırak şu işi hap işi yap dedik sana diyerek cezayı ben kestim demiş oldu zaten. İzlerken arka planda olanları da düşünmek lazım.
Laz ziya racon kesiyor ama dediğim gibi icraat yok . Testere kendisini kızı damadı üzerinden yeterince üzdü . Ziyanın tek yaptığı şey gürlemek ama birşey yapmadı . Baron korumasında olsun olmasın ki baron gözden çıkardığını söyledi. Hatta baron Hüsrev ve ziyaya , testereyi ben tutmasam ikinizi de bir yerde öldürür günün sonunda diyor . Ziya yaşlandığı için Testere gibi bir tetikçiye herşeyini kaybederdi . Nesrine bile neler yaptı testere .

biliyorum geri planda olayları başka yerlere bağladığını ama dediğim gibi ben ne ziyadan ne de Hüsrev’den kuru atar ve özlü söz dışında icraat görmedim . Erdal bile hüsrevin mekanda kızını uyuşturucuya düşürüp tecavüz etti .

böyle bir şeyi testerenin herhangi bir yakınına tenezzül bile edemez yapmaya .

icraat benim için hüsrevin mekanında kahyasının kafasına sıkıp yemeğine devam eden Palanın yaptığıdır .

Ulan keşke Muro, Zaza dayı, İskender ve Kara orjinal seride olaydı iyiydi. Pusuyu izlemeyi düşünmüyorum açıkçası.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık