Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Kurtlar Vadisi (2003-2005)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 99 84.6%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 18 15.4%

• Kullanılan toplam oy
    117
Yok. Vadi’de saygı yaşa değil, mevkiye ve icraatler sonucu oluşan namadır. Halit’in “Büyüklerimiz uygun gördüyse, kardeşim Çakır İstanbul’un sefiridir.” demesi lazımdı. Halit’in her ne kadar davet olayında haklılık payı olsa da, kardeşi gevşek Meto’yu toplantıya göndererek büyük-küçük sitemini anlamsızlaştırmış, bütün kredisini tüketmiştir.

Sonuç olarak Halit delikanlı adamdır ama haksızdır da. Bunun yanında, Çakır ve Polat da az şerefsiz değildir.
Teşekkürler açıklama için.:good:

Yine capsten aklıma geldi.Pala anlıyor Polat’ı şıp diye yılların kurtları konsey üyeleri nasıl anlamıyor sızdığını.Yada anlamışlar mıydı hatırlayamadım.

Sanki görür görmez anlamış gibi konuşmuştu bana öyle geldi.Gerçi farketmez diğer harcadıkları ölürken anladılar mı yani.
Konuşma başında doğrudan akciğerle miğde arasına bıçak saplarım, sen çok iyi bilirsin gibi net bir şekilde aldığın eğitimi biliyorum minvalinde bir giriş yapıyor Palaya. Üstüne Alan Akbey ile ilgili soru soruyor.

Daha önce de yakalayıp Doğu Beye teslim etmiş olmasını da ekleyince, ortaya böyle bir sonuç çıkıyor tabi. Pala da öyle basit bir adam değil. Yıllarını dağda geçirmiş bir istihbaratçı. Zaten canlandırdığı iddia edilen adamın da Mit ve Jitem tarihinin en büyük efsanelerinden olması bence Polat'ı çözmesini mantıklı hale getiriyor.

Yine capsten aklıma geldi.Pala anlıyor Polat’ı şıp diye yılların kurtları konsey üyeleri nasıl anlamıyor sızdığını.Yada anlamışlar mıydı hatırlayamadım.
Pala, Polat sorguya çekmeden önce Abdülhey'i sorguya çekiyor, orada gerekli bilgiyi alıyor zaten. Abdülhey hakkında daha önceden "Aşiretten kaçanlar türkücü olur mafya değil." diyor, Abdülhey ve yanına girdiği adamda bir şeyler olduğunu ta o zamanlardan anlıyor Pala. Polat, Pala'yı yakaladığı sırada "Sarılacak bayrağın yok. Vatansız." diyor. Sonra da zaten sorguda "Aslan Akbey'i neden öldürdün?" sorusu geliyor. Pala, adamı Bedir'in Mito'ya gittiğini bile anlıyor, Polat'ın sızma olduğunu anlaması çok zor değil. Hele bu kadar ipucu varken.

Polat Aslan Akbey ile ilgili sorular falan soruyordu Pala'ya.
Konuşma başında doğrudan akciğerle miğde arasına bıçak saplarım, sen çok iyi bilirsin gibi net bir şekilde aldığın eğitimi biliyorum minvalinde bir giriş yapıyor Palaya. Üstüne Alan Akbey ile ilgili soru soruyor.

Daha önce de yakalayıp Doğu Beye teslim etmiş olmasını da ekleyince, ortaya böyle bir sonuç çıkıyor tabi. Pala da öyle basit bir adam değil. Yıllarını dağda geçirmiş bir istihbaratçı. Zaten canlandırdığı iddia edilen adamın da Mit ve Jitem tarihinin en büyük efsanelerinden olması bence Polat'ı çözmesini mantıklı hale getiriyor.
Baya bir seveni var karakterin sevilenleri hep erken öldürdüler dizide.Gerçi Muro gibi karakterleri öldürmediler sevilince orası garip.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık