Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Öneri] Kripto Para

Kripto Para

• Yatırımda bulunuyorum gelecekte piyasada yeri olacak

Kullanılan: 97 42.5%
  • Yatırımda bulunuyorum fakat gelecek görmüyorum düşükten alır yukarıda satarım

Kullanılan: 22 9.6%
  • İlgilenmiyorum

Kullanılan: 78 34.2%
  • Balon / Saadet Zinciri

Kullanılan: 31 13.6%

• Kullanılan toplam oy
    228
Mesajını görünce baktım da, dediğin gibi Paribu'da yok bunlar. Yoksa Chiliz'deki gibi yüklenecektim :D

Binance ne zaman gelir biliyor muyuz öyle bir takip sistemi var mı ?
Yok malesef talep arttıkça güven verdikçe direk borsalar bünyesine katıyor sanırım. Mesela Verge'nin türk borsalarına gelmesi çok isteniyor adamlar bizlik bir şey yok borsanın kendisinden talep olması gerek dediler. Yani hiç gelmeyebilir piyasadan kaybolabilir. Bu yüzden umurumda olmayacak kadar komik rakamlarla alıyorum ben. Binance 'nin cüzdanıyla (eksi yönleri var) Aldığımda genelde ağ ücreti aldığım tutardan daha düşük oluyor : ))

Balinalardan nefret ediyorum :artiz:
Doge %1000 bitter snickers yedirdi ama Allahtan tüm yeni bol sıfırlı coinler artışta. Kazandırdığı para masrafı bile karşılamasa da mutlu oluyor insan : ))

Bu arada Doge'ye ciddi bir alım yapıldı. Bu sayede daha ciddi bir düşüş olacakken olmadı muhtemelen. Doge günü muhabbetini bu genel düşüşü ön gördükleri için yaptılar bence.

Peki nereden alacağız bunları ?
Farklı farklı borsalarda olabiliyorlar, mesela shiba inu ve akita inu hotbit borsasında var. Gate io sanırsam yeni tokenları bünyesinde barındıryor. Yine de güvenip güvenmemek sana kalmış, neticede bunlar nispeten daha az bilinen küçük borsalar. (Gate sanırım Çin'in en büyüklerindendi ama bir coin almadan borsasını dikkatli araştır bence, sıkıntı olmasın)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık