Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Krallar vs. Efsanevi Amiraller

Hangi takım kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    183
Fikirleriyle Roger ve Shiki'yi durdurmaya gidiyordu yapmayın siz kardeşsiniz diyecekti. Fikirleriyle şok falan atıyor. Wb, Roger fikirlerine aşık olduğu için bunu anıyorlar vs. Oda tam bir fikir adamı olarak göstermiş, evet.
Yok bence de bazı şeyler belli ama keşke biraz daha işleseydi anlamında dedim onu. :D
Dediğim gibi ilginç bir bakışın var, demek orada WB eşeğe de saldırdı ve eşek zarar görmedi, hiç böyle düşünmemiştim.
Tamam hadi sadece teach e zarar vermek istedi diyelim, onu başardı mı? Hayır.

Sengoku herhangi bir özel his beslememe değmeyecek bir karakter demeyeyim de gerçekten ne fan ne de hater gözüyle bakıyorum. Sadece gereksiz ve desteksiz abartıldığını düşünüyorum. Hoş çöp seviyesi de yapmadım ya sadece Roger dengi değil Akainu dengidir dedim.
Roger veya Wb dengi değildir de şimdiki Akainu'dan da güçlüdür Prime hali bana göre.

Üye silindi 5781

@Calgara
Roger 10 ise
Garp, Sengoku 10 üstünden kaç? Bu numaralandırma ile kendini daha iyi anlatırsın

Tamam hadi sadece teach e zarar vermek istedi diyelim, onu başardı mı? Hayır.
Teach, attığı vsyi bir kaç saniye içinde kaybetti, baba beni mi öldürcen oğlunu mu diye yalvarma moduna geçti. Tabi sen bir luffy fanı olduğun için işin bu kısımlarına pek bi alışıksındır o yüzden zarar olarak bakmamışsındır :ehe:

WB karşısındaki BB'nin düştüğü rezillik bu seride bir kaç tane daha çara nasip oldu sadece.

Not: Red bir lütfü hateridir arşivlere geçsin.

Teach, attığı vsyi bir kaç saniye içinde kaybetti, baba beni mi öldürcen oğlunu mu diye yalvarma moduna geçti. Tabi sen bir luffy fanı olduğun için işin bu kısımlarına pek alışıksındır o yüzden zarar olarak bakmamışsındır :ehe:

WB karşısındaki BB'nin düştüğü rezillik bu seride bir kaç tane daha çara nasip oldu sadece.

Not: Red bir lütfü hateridir arşivlere geçsin.
Tartışmaya ortadan dalınca böyle şeyler oluyor işte. :S
Calgara dedi ki sengoku eşeği bile yenemedi. Ben de dedimki asıl wb, BB ve tayfasına saldırdığınında alamadı. Ama sengoku şok dalgasıyla hem 2 meyveli teach hem de tayfasından kan aldı dedim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık