Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Krallar vs. Efsanevi Amiraller

Hangi takım kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    183
Adam hakkında Garpın yancısı olması dışında birşey bilmiyoruz oyüzden beklentiyi yüksek tutmamakta fayda var hem Garp gibi kendini kanıtlamışta değil.
Valla bana Roger, Wb ile aynı ligde olması daha absürt geliyor.
Yani Sengoku (Wb mi Oden mi ) hangisine daha yakındır diye sorsalar ben Oden derim. <,> işine girmiyorum ama net olarak zirve güçlere nazaran Oden, Ray seviyesine daha yakın hatta oralardadır zaten.
Sengoku sıradan amiral gücünde olsaydı filo amirali yapılmazdı. Ayrıca Roger'ın garpla sengoku'nun ismini aynı cümlede anma durumu da var. Bunu söyleyen roger'ın, oden'e ne yaptığı da ortada. Eğer sengoku, roger'ın tek vuruşta ada tut yaptırdığı oden den daha güçsüz olsaydı onu anmazdı.

Roger vs Garp Roger bence bir tık daha güçlü ama kazandığı zaman yarı ölü olur hiçbir şey yapamaz. Nötrlerler birbirlerini.
Wb vs Sengoku Sengoku çok övülüyor ama bence asla Wb seviyesi değil. Oden'de krallarla beraber anılıyor ama o seviyeyle alakası yok. Wb Orta zorlukta alır.
Oden vs Akainu Oden amiral seviyesi diye düşünüyorum ama Akainu amirallerden güçlü. Aka orta-yüksek arası zorlukta alır.
Rayleigh vs Kizaru Zirve Ray güncel Akainu'dan bir tık zayıftır Kizarudan'da bir tık güçlüdür. Amiral-yonkou arası bir seviye bekliyorum Ray'i. Ray Yüksek zorlukta alır.
Bence adil bir karşılaşma olmamış krallar teke tek dövüşte net üstünler. Amiraller grup savaşında logianın alan hasarını kullanarak biraz daha zorlarlar ama krallar affetmez bu vs yi.

Sengoku sıradan amiral gücünde olsaydı filo amirali yapılmazdı. Ayrıca Roger'ın garpla sengoku'nun ismini aynı cümlede anma durumu da var. Bunu söyleyen roger'ın, oden'e ne yaptığı da ortada. Eğer sengoku, roger'ın tek vuruşta ada tut yaptırdığı oden den daha güçsüz olsaydı onu anmazdı.
Bana o birazcık dönemden dolayı geliyor eski denizcilerden Garp ve Sengoku dışında önemli yerlerde adı geçen birisi yok.Büyük ihtimalle bu 2 linin Yonko Sağ kol ikilisi gibi bir güç dengesi var.Odenide sağ kollar arasında en tepede görüyorum (Her nekadr WB yi satsada WB nin sağ koludur benim gözümde).Zaten WB ile Roger tam hatırlamıyorumda 3 gün falan dövüşmediler mi WB ile Roger oynasa WB nin tayfasında Rogerların güçlülerini tutucak adam yok.Oden en az Ray in yanında başka birisiyle daha dövüşmüştür.Oyüzden adamı sırf tur attı diye hafife almak yanlış bir düşünce hem 1 sayfa sonra gördük adamda çizik bile yok sadece uçmuş.

Bana o birazcık dönemden dolayı geliyor eski denizcilerden Garp ve Sengoku dışında önemli yerlerde adı geçen birisi yok.Büyük ihtimalle bu 2 linin Yonko Sağ kol ikilisi gibi bir güç dengesi var.Odenide sağ kollar arasında en tepede görüyorum (Her nekadr WB yi satsada WB nin sağ koludur benim gözümde).Zaten WB ile Roger tam hatırlamıyorumda 3 gün falan dövüşmediler mi WB ile Roger oynasa WB nin tayfasında Rogerların güçlülerini tutucak adam yok.Oden en az Ray in yanında başka birisiyle daha dövüşmüştür.Oyüzden adamı sırf tur attı diye hafife almak yanlış bir düşünce hem 1 sayfa sonra gördük adamda çizik bile yok sadece uçmuş.
Reis özellikle şu kısımda baya farklı düşünüyoruz. Yani bu adamın sırf konumu bile sağ kollar ve diğer amirallerden ayırıyor. Aynı kefeye koymak bana mantıklı gelmiyor.

Sorun oden de çizik olmaması değil. Oden korkup kaçıyor, çünkü aradaki farkı anlıyor. Ben de diyorum ki sengoku da roger'a oden gibi tepki verseydi, Roger onun adını anmazdı.

Sengoku sıradan amiral gücünde olsaydı filo amirali yapılmazdı
E zaten gücü dolayısıyla Garp düşünülüyordu çok büyük ihtimal. O olmadığı için olmuştur.
Ayrıca Roger'ın garpla sengoku'nun ismini aynı cümlede anma durumu da var
Öff Chriscim kusura bakma da baydı bu cümle. Ben hayatımda bu kadar çok abartılan, başka yerlere çekilen cümle görmedim. Bunu zamanında çok açıkladım uzatmak istemiyorum ama emin ol Roger orada "Sengoku benimle aynı klasmanda" falan demedi. Onunla rekabet edebilecek seviyelerde Ray gibi. Ama klasman bambaşka bir şey neyse.

E zaten gücü dolayısıyla Garp düşünülüyordu çok büyük ihtimal. O olmadığı için olmuştur.

Öff Chriscim kusura bakma da baydı bu cümle. Ben hayatımda bu kadar çok abartılan, başka yerlere çekilen cümle görmedim. Bunu zamanında çok açıkladım uzatmak istemiyorum ama emin ol Roger orada "Sengoku benimle aynı klasmanda" falan demedi. Onunla rekabet edebilecek seviyelerde Ray gibi. Ama klasman bambaşka bir şey neyse.
Dediğim gibi can sıkıntısını bile giderememiş bir oden varken, sengoku'yu anıyor bu adam. Sengoku da oden klasmanında da olsaydı anmazdı. Ama bir yere varamıyıcaz gibi. Neyse umarım oda sengoku'yu işlerde, seviyesini daha iyi anlarız.

Dediğim gibi can sıkıntısını bile giderememiş bir oden varken, sengoku'yu anıyor bu adam. Sengoku da oden klasmanında da olsaydı anmazdı. Ama bir yere varamıyıcaz gibi. Neyse umarım oda sengoku'yu işlerde, seviyesini daha iyi anlarız.
Tarafsız bir şekilde yazıyorum Oyaji Sengoku'yu buldozer gibi ezer. Dahası Sengoku Shiki'yi alamaz.

Şimdi ben bu kısımdan emin olamadım. :D
Gayette ciddiyim. Bana şu bir taraflara çektiğiniz ve kendinizin anlam yüklediği cümle dışında Sengoku'nun Shiki'den üstün olduğunu veya Wb'ye direnebileceğini gösteren en ufak işaret göster kabul edeceğim.
%95 ölmüş, kafası olmayan Wb yarasız Teach'i inim inim inletirken, yaralı Teach Sengoku'ya diss atıyor ve yüreğine korku salıyordu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık