Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Krallar vs. Efsanevi Amiraller

Hangi takım kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    183
Hasırlar aynı şekilde Hükümet ile de savaşacak ve seride göründüğümüz karakterlerin yarısı bizimkilerin tarafında olacak. Seri çok klasik ve tahmin edilebilir devam ediyor.

Seriye yeni başlamış birisinin aynı şey düşünmesi çok normal ve doğru. Seri zaten detay kalabalığını ayıklayınca çok basit bir yapıya sahip. Kral Haki patlamalarına başlamış Luffy ve gözünü açıp Ashura basan kara kılıçlı Zoro karşısına çıkıp şov yapacak bir Sakazuki gerçeği var. Bu yüzden ben bu klasik ve basit örgüyü seriye yeni başlayan birisinin de hızlıca anlamasına katılıyorum.
Son savaşa kadar ve hali hazırda an itibariyle amirallerden daha güçlü karakterlerle karşılaşacak Hasırlar'ı son savaşta amirallerin kasacağını düşünüyorsun anlaşılan. İyi beklemeler diliyorum sana :p

krallar bu sırtlanları parçalar. sengokuyu kuyumcuda harcarlar. Borsalinoyu sirke gönderip akainuyu çoban köpeği yaparlar. Garpı sevdiklerinden bi balıkçı köyünde ömrünü geçirmesine izin verirler.

Her şeyi geçtim oden>sengoku mu?
Valla bana Roger, Wb ile aynı ligde olması daha absürt geliyor.
Yani Sengoku (Wb mi Oden mi ) hangisine daha yakındır diye sorsalar ben Oden derim. <,> işine girmiyorum ama net olarak zirve güçlere nazaran Oden, Ray seviyesine daha yakın hatta oralardadır zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık