Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Krallar vs. Efsanevi Amiraller

Hangi takım kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    183
Gorosei'nin dediği gibi Denizciler asıl güç değilse Teach de Luffy'ye katılır, Akainu da. Yoksa zor.
Orası öyle de bu adamların güç dışında başka eksikleri vardı. Sadece vs atmak için güce ihtiyaçları varsa zaten kaybedecekleri bir şey yok savaşırlardı. Kehanettekilerin zamanının gelmesini beklediler. O yüzden Shanks ve Ray yıllardır Luffy'i aradı ve bekledi. Oden o yüzden hayatını hatta ülkesini tehlikeye attı. Sadece Luffy'de değil. Kehanette bahsedilen diğer kralın da zamanının gelmesi lazımdı.( 2 kralın buluşacağı gün)

Fıkra ne anlamadım? Adam OP'yi buluyor, kayıp 100 yılı öğreniyor da ne oluyor diyorum ben. WG güçlerine karşı bir harekete geçemeyip gelecek nesle bıraktı mirası.
Fıkra fıkra işte. Laugh tale.
Adamın dünya hükümeti ile bir zoru olduğunu nereden çıkardın, sana onu soruyorum işte. Dünyayı dolaşan bir korsan o. Dünya hükümeti ile savaşmak istese neden Oden için Whitebeard'a secde etsin. Gel bana yardım et, hükümeti devirelim diye yapardı.
Sen Roger'ı, Dragon'la karıştırmadığına emin misin?

Hawkinsi Momonga tokatlar ama yakalayamamışlar.Acaba neden :oleyo2:
O genellemeler başka Roger başka. Direkt olarak denizcilerin en güçlüsün tek hedefi Roger. Garp'ın tek takıntısı ve dünyanın en tehlikeli korsanı. Öyle isteseler alırlardı bir durum yok, defalarca tokatı yiyip geri çekilmiş olmaları daha mantıklı olur.

Ayrıca Momonga afedersin Hawkinsin kuklasını tokatlasın, öpsün başına koysun.

O genellemeler başka Roger başka. Direkt olarak denizcilerin en güçlüsün tek hedefi Roger. Garp'ın tek takıntısı ve dünyanın en tehlikeli korsanı. Öyle isteseler alırlardı bir durum yok, defalarca tokatı yiyip geri çekilmiş olmaları daha mantıklı olur.

Ayrıca Momonga afedersin Hawkinsin kuklasını tokatlasın, öpsün başına koysun.
Rocır garpı,sengokuyu görünce kaçmıştır.

Fıkra fıkra işte. Laugh tale.
Adamın dünya hükümeti ile bir zoru olduğunu nereden çıkardın, sana onu soruyorum işte. Dünyayı dolaşan bir korsan o. Dünya hükümeti ile savaşmak istese neden Oden için Whitebeard'a secde etsin. Gel bana yardım et, hükümeti devirelim diye yapardı.
Sen Roger'ı, Dragon'la karıştırmadığına emin misin?
Adamın işi korsanlık değil sadece:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık