Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Krallar vs. Efsanevi Amiraller

Hangi takım kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    183
şunu atlıyorsunuz bence roger garp ve sengokuyu övüyor o manga sayfasında ama o dönemde denizcilerin zirvesinde onlar var çünkü bu demek değildir ki sengoku direkt olarak bir rakip garp roger wb aynı klasman sayalım hadi sengoku olsa olsa rayleighten bi tık üsttür eğer diğer klasmanda olsaydı onunda adına birçok yerde methiyeler düzülürdü ki daha luffy ile mr-3 e etkili bir hasar vuramamış bir adam yani akauni ise normal bir amiralden farklı hikayede gerçekten misyonu olan bir karakter ki zaten yüksek ihtimalle son savaş teach ile değil akauni ile olacak dünya hükümetinin ağır iradesini hissettirecek anket içinse kralların şüpheye düşmeden kazanmasını beklerim gerçekten garpın rogerı alması ihtimali düşük zaten ama sengokunun wb yi ancak terletebileceğini düşünüyorum

Luffy listeye girmiş olmuyor.Bir duraksayıp şüphe ediyor bu adam da onlar kadar güçlü mü nasıl olur daha geçen tek attım diye.Luffy oraya girmeye şu an en fazla aday olabilir henüz giremez.Ama girecek potansiyeli olduğunu kanıtladı bininci bölümde.
E tamam ben de onu diyorum. Ağzına vurunca ''bu da onlar gibi ağzıma çaktı, onlar gibi yüce biri mi acaba'' diye gönlüne bir endişe düşüyor.

Şimdi krallar primelarında olacak değil mi? Roger Garp ikilisi birbirini götürse WB çok ağır gelir o ortama, kusura bakmayın ama eski krallar tokatlar bunları.

E tamam ben de onu diyorum. Ağzına vurunca ''bu da onlar gibi ağzıma çaktı, onlar gibi yüce biri mi acaba'' diye gönlüne bir endişe düşüyor.
Evet değişen birşey yok sözlerimde.

Böyle yapabildiği için ne Luffy onların seviyesine çıkıyor ne de oradaki adamlar Luffy'nin seviyesine iniyorlar.Arada hala çok fark var.Ama tek saldırıyla onları hatırlatacak birşey yaptı Luffy.Bu sebeple Luffy'i bir anlığına olduğundan daha güçlü zannetti Kaido. Bu sayede Kaido'ya sıkıntı çıkarabilecek isimleri görmüş olduk.

Bile ekleyince tabi uçuk duruyor, sanki karşılarına bile çıkamazlarmış gibi. Öyle bükmene gerek yok, sadece yenemeyeceklerini kastettim.

Marco'nun savaşta tek yaptığı sadece anlık karşılıklar vermek ve ani bazı saldırılar yapmaktı o kadar. Hiçbirinin karşısında iki dakikadan fazla durmadı ve duramazdı da. O seviyedeki bir karakterin bir amirale gösterildiği kadar sıkıntı çıkarması çok normal zaten. Hiçbirine rakip olmadı yani.
Rayleigh ise Kizaru'nun sadece yoluna çıktı ve onu yaparken bile terledi. Orada aralarında ciddi bir fark olduğu ortadaydı. Gençliğinde ise ancak denk olabilirdi, çünkü tam orada Kizaru da 58 yaşında. Gencecik bir delikanlı değil. Savaşta da genç değillerdi. Biri 56 biri 58 yaşında. WB ise o savaşta 72 yaşında. Aralarında 15-16 yaş var altı üstü. Ama ona rağmen efsanevi Beyazsakal'ı bile inletiyorlar savaşta. Biri bisentosunu ayağıyla durdurup dalga geçiyor, diğeri hakisini takmayıp deliyor. Birine arkadan vurmasına rağmen suratını veriyor vesaire.
Bu adamlar doğrudan efsaneye kafa tutabiliyorlar. Daha güçlü değiller ama kolay rakip hiç değiller. Kaptana kafa tutacak adamlar bunlar, eskiden de öyleydi şimdi de öyle. Sağ kolları yenemez amiralleri. Benim seriden anladığım böyle.

Deizcilerden hiçbir şey çıkmadığını düşünmen senin hatan. Roger'ın kendine rakip olarak gördüğü adamlar dönemin amiralleri. Bugün de yonko kaptanlarına kafa tutanlar yine onlar. Amiral de denizcilerin yonkosu, bunun daha kaç kez vurgulanması gerekiyor bilmiyorum. Senin Garp ve Sengoku'ya efsane diğerlerine çiroz gözüyle bakman, serinin korsan odaklı olmasının yanılsaması o kadar.

Bak mesela şu kısımdan nasıl bir yanılsama içinde olduğunu kendin de görebilirsin. Sakazuki'yi savaştan sadece Squardo'yu kandırması ve WB'nin ona arkadan saldırmasıyla hatırlıyorsun. Doğrudan karşısına dikilip depremli bisentosunu ayağının tabanıyla durdurup adamla alay ettiğini, arkadan darbe almasına rağmen suratını yok ettiğini, karnını deştiğini falan hatırlamıyorsun bile.

Sende kendi açıdan bakıyorsun ki ama mesela sana göre Marco anlık karşılık vermiştir,2 dk karşılarında duramaz.Bana göre Kizaru Marco'yu 1 v 1 savaşta yenemezdi,kelepçe takmak zorunda kaldı.(Bak bende bu açıdan bakarım).
Mesela Sakazuki ilk net darbesini Wb'ye kalbi tekleyince verebildi,son savaşlarını atmışsın ama Beyazsakal orada hiç şeyi umursamadan dalıyor tüm hasarı aldı ama kısa sürede etkisiz bıraktı,normalde daha temkinli dövüşür ama daha uzun sürede yenerdi.
Amiraller savaş alanında dalıp dalıp durdular Wb'ye.Buralardan nasıl güç dengesi çıkaralım adama bildiğin herkes daldı.

Roger ne diyor siz ezikler gidin Garp,Sengoku gelsin.Daha güçlü adam olsa onu çağıracak.

Sağ kollar amiralleri yenemeze katılırım ama Marco'nun King ve Queen'e yaptığından farklı olduğunu anlayabiliriz.

Oden konusunda ne diyeceğim ki ben diyeceğim Kizaru'yu yener,Saka ile kafa kafaya,kazanbilir belki Oden.

Sen diyeceksin yenemez.

Ben diyecem Kaido'yu yarmış,Kaido'dan övgüler Wb'den övgüler almış.

Sen diyecen Roger uçurmuş atmış.

Bir yere varılmaz.

Cevap vermek için verdim,çok fikrini değiştirme amacım yok.

Evet değişen birşey yok sözlerimde.

Böyle yapabildiği için ne Luffy onların seviyesine çıkıyor ne de oradaki adamlar Luffy'nin seviyesine iniyorlar.Arada hala çok fark var.Ama tek saldırıyla onları hatırlatacak birşey yaptı Luffy.Bu sebeple Luffy'i bir anlığına olduğundan daha güçlü zannetti Kaido. Bu sayede Kaido'ya sıkıntı çıkarabilecek isimleri görmüş olduk.
Bende diyorum ki adam istatistik tutmuyor, canlı gördüklerini listeliyor orda bariz şekilde. Zaten listede 1 tane bile denizci yok garip bir şekilde. Mesela Linlin de yok.

Neyse bu forumdaki Oden fetişini de anlamıyorum. Adam tek yedi lan.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık