Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Krallar vs. Efsanevi Amiraller

Hangi takım kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    183
Prime Sengoku Akainu'dan net bir şekilde güçlüdür prime Rayleigh de Kizaru'yu yener çerlo.
Sengoku zamanının efsanelerine rakipti, Akainu da şimdinin efsanelerine rakip. Buradan biri diğerinden üstündür diyemem ben net olarak. Ama Kizaru'nun Rayleigh'e gençliğinde çok çetin bir rakip olacağını düşünüyorum. Hatta yenebileceğini de. KK sağ kolu diye biraz avantajı var, efso lobisinden o da ne olsa.

Prime Rayleigh Kizaru'dan güçlüdür.
Tartışılır.

Bu dövüşteki tüm amirallerin karşısındakileri yenmek için büyük motivasyonları var. Sakazuki Roger'ın oğlunu öldürmek için bile ne kadar heyecan duyuyordu. Bizzat Roger'ı görünce top görmemiş Carlos gibi dellenir çocuk. Garp ve Sengoku zaten büyük rival sahibi. Bir tek Oden ile Kizaru bir heyecan yaratmaz. Zaten o dövüş de uzun soluklu olmaz. Kizaru mezdeke eşliğinde hızlıca tokatlar bu japonu.

Güçleri birbirine çok yakındır zaten küçük hatalar dahi sonuca etki eder bu adamların dövüşünde. Fb'yi sektör et.
Müthiş koz lan FB.İleride gösterip gösterip Marco>Reylih diyeceğim.

Aralarındaki zekaya göre sıraladım ben de zaten.Güçleri nerdeyse eşit ama aradaki farkı zeka belirler.En aptallari da Oden işte.Karakter dizaynına bakılınca da en güçlü duruyor.Böyle bir tezatlik var Oden konusunda.

Amiral tarafı daha dengeli gözüküyor. Bence ne Oden ne de Rayli amirale karşı kazanamaz. Fakat korsanlar tarafında 2 tane top tier adam varken Amirallerede bu sayı sadece 1. Yani boşta kalan amiral tarafında eşleşeceği adama bariz üstün gelecektir bence. Oden ve Rayli kazanamasa da kısmen dengeli savaşlar götürebilirler. O yüzden korsanlar diyeceğim sanırsam.

Müthiş koz lan FB.İleride gösterip gösterip Marco>Reylih diyeceğim.

Aralarındaki zekaya göre sıraladım ben de zaten.Güçleri nerdeyse eşit ama aradaki farkı zeka belirler.En aptallari da Oden işte.Karakter dizaynına bakılınca da en güçlü duruyor.Böyle bir tezatlik var Oden konusunda.
Güç ve irade bu serideki en önemli etkenler ya. Böyle ölüm kalım savaşlarında mevzu adamların çapına, iradesine bakıyor. Rayleigh'in benim gözümdeki imajı Oden ve Kizaru'dan önde.

Dürüst olmak gerekirse tüm karakterlerin arasında güç sıralaması yapsam şöyle yapardım ;
Roger-Newgate
Garp
Sengoku-Rayleigh- Oden- Akainu
Kizaru

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık