Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Krallar vs. Efsanevi Amiraller

Hangi takım kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    183
Burada çoğunluğun yazdığının aksine WB-Sengoku dövüşünden sonra WB kazansa dahi hareket edemez, pili biter söylemine katılmıyorum.
Beyazsakalın Sengoku'nun üstünden silindir gibi geçeceğini sonra da diğer dövüşlere katılabileceğini düşünüyorum. Tamam Sengoku güçsüz değildir Newgate'i zorlar ama Newgate nihayetinde alır. Aralarında belirgin bir siklet farkı var. Sengoku benim gözümde Akainu'dan çok da fazla değil ki hatta aynı seviyenin adamları Akainu, Shiki, Sengoku.
Her neyse Beyazsakal yüzlerce mermi, kalbine kılıç, böğrüne magma yediği ve hatta kafatasının yarısının yok olduğu halde dahi Akainu'yu ve karasakalı az kalsın öldürüyordu. Yani Sengoku dövüşünü kazanırsa - ki kazanır- diğer dövüşlere gidemez demeyin bence babalığın dayanıklılığını küçümsemeyin. Hiç olmadı birkaç deprem yumruğu sallar ki bir tanesi bile amiralin açık verip inmesine yeterli olur

Roger - Garp = Roger alır ama sonra savaşa devam edebilir mi malum
Wb - Sengoku = Wb ağır win bence Sengoku güç açısından bir akauni bile etmez stratejik zekasıyla o ünvanı elde etmiştir
Reyligh vs Kizaru = Prime Reyligh kizarunun içinden geçer
Akauini vs Oden = Akauni hasar alarak atlatır bence ama geri kalanlarda akainu'yu indirir

Bence vs'ye 1-2 amiral daha eklenirse anca o zaman Amirallerin şansı olur

Teke tek eşleşirlerse ortalama güç olarak Krallar tarafı daha güçlü olduğu için dövüşü onlar alır.Toplu dövüş olursa berabere bitme ihtimali var ama dayanıklılık olarak yüksek olan tarafın kıl payı kazanma ihtimalide var.Ben şahsen bu dövüşü her ne kadar Amiralleri ve Garp'ı sevsemde Krallar alır diyorum.Garp ve Sengoku güçlüler ama krallar bireysel olarak karşı taraftan daha da güçlüler.Durum ancak Kong gibi biri Amiraller tarafına gelirse eşitlenebilir ama karakteri Oda unuttuğu için kesin birşey söyleyemeyeceğim.

Krallar alır...

Roger-Garp= Berabere
Wb-Sengoku= Wb alır ama çok mecali kalmaz.
Ray-Sakazuki= Ben Kara Kralın hala düşünüldüğünden çok daha sağlam çıkacağına inanıyorum... O yüzden Ray alır.
Oden-Kizaru= Oden zor da olsa alır.

Sengoku'yu çok büyütüyorsunuz. Beyazsakal veya Roger bu adamı orta zorlukta yenip sonrasında diğerlerine yardıma bile gidebilirler. Dövüşün dengesini krallar lehine en çok bozan olay da bu olur.
Kizaru da bu ekibe göre çok güçsüz kalıyor ayrıyeten. Kuzan veya Kong olsa krallar için daha zor bir dövüş olabilirdi.
Wb denizin zirveleri diye Garp Sengoku Roger sayıyor onu ne yapacaksın.Ne Odeni adam yerine koymuş ne Reylihi.Sengoku bu ikisini ortalık mali yapar impel downda çürütür.

Kizaru yerine prime Kong olsaydı, krallar daha fazla zorlanırdı. Krallar alır, full gidebilirler de eşleşmelere göre.

Wb denizin zirveleri diye Garp Sengoku Roger sayıyor onu ne yapacaksın.Ne Odeni adam yerine koymuş ne Reylihi.Sengoku bu ikisini ortalık mali yapar impel downda çürütür.
Oden'in seriye sonradan eklendiği hususunda hemfikiriz değil mi? O konuşmanın yapıldığı sırada Oden diye bir karakter yoktu bile.
Bu da Garp'ın bizzat kendisinin Rayleigh hakkında söyledikleri:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık