Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Krallar vs. Efsanevi Amiraller

Hangi takım kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    183
Amiraller bu çömezlerin kaptanlarıyla muhatap oluyor, bunlar kumda oynasın da uf olmasınlarrrrrrrrrrrrrr ahsgjfdkfg
Teşbihte hata olmaz. X bir amiralin eline 20 yıl kılıç verme ve bu amiral 76 yaşında olsun. Sonra 76 yaşındaki bu amirali kendisinden 20 yaş daha genç olan 56 yaşındaki Rayleigh'in karşısına çıkar. Sonucu +18 teması içinde değerlendirmek gerekir diye düşünüyorum :fool:

Kaido'nun yenmek için güç toplamak zorunda kaldığı bir adam düşün. Aynı şekilde yenmek için Oden'in oğlunu kullanmak zorunda kalan bir Kaido. Oden'in saflığıyla gücünü karıştırmayın. İkisi çok başka şeyler çünkü. Bu herif doğuştan canavarımsı bir güce sahip.

Eğer İki takımda zirve dönemleri ele alınacaksa; Roger takımı garp takımını ağlatır, yok diğer türlü ise de yine yenerler ama fazla ağlatamazlar.

Aslında garp koramiral olmak isteyen bir hedefsiz, bu karşılaşmada yer almaması lazım.

Şimdi detaylı bakalım.

Roger ve Garp vs'si bu vs'yi hangi tarafa kaydırırsanız kaydırın savaşta diğerlerine etkisi olacak durumda kalamaz. Garp ve Roger Rivaldır. Birbirlerinden öne geçiren bir feat yok.

Geldik Sengoku ve Newgate'e Marineforddaki muhabbetlerden bile Roger'ın Denzicilerdeki rakibi Garp'sa Newgate'inkinin de Sengoku olduğu belli oluyor. Ama o ünvanın verdiği farktan savaş Newgate tarafına kayar. Diğer savaşların yönünü aşırı değiştirecek bir durumda da olmaz muhtemelen.

Bir sonraki isimler Borsalino ve Rayleigh. Borsalino'nun seride iki savaşı var Marco ve Rayleigh birisi Roger'ın diğeri Newgate'in sağ kolu ikisine karşı da net bir üstünlüğü yok. Marco ile savaşında rakibini ölümsüz gibi gördüğü için deniz taşı arayışına girdi. Tabi ben savaşı bir tarafa kaydırsam Kizaru, marcoyu yer derdim ama Vista ve Marco'nun beraber girdiği sahne gibi farkı net gösteren bir tane sahnesi yok. Rayleigh savaşına gelirsek yıllardır eline kılıç almadığı vurgulanan ek olarak karakterin kendi ağzından çıkan bir genç olsaydım size daha çok yardım ederdim sözü var. Garp övgüsünü hepiniz biliyorsunuz. Yani Ayyaş, Kılıç kullanmayan Ray iyi kötü Borsalino tutuyorsa Gençliğine Borsalinoyu yer. (Şunu da belirteyim Rayin terlediğini savaş uzasa Borsalino'nun üstün gelen taraf olacağını düşünüyorum ama.. Sonuç olarak çok iyi performans sergiledi Rayleigh.)

Sakazuki'de çok büyük zorlukta Odeni aldı diyelim bence kesin bir vs değil de Sakazuki, Odeni yedi diyelim. Newgate ve Rayleigh galip gelmiş taraf. Sakayı 2v1 yerler çünkü üç isimde yaralı çıkar vsden

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık