Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kozuki Oden Meydan Okuyor!

Sizce Oden nereye kadar gider?

• Bariyer engeline takılır, İlk Round'da durur.

• Round 2'de durur

• Round 3'de durur

• Round 4'de durur

• Round 5'de durur

• Round 6'da durur

• Round 7'de durur

• Buradakilerin hepsini bin parçaya böler!

• Round 8'de durur

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Kaido ile savaştığındaki güç seviyeleri bana öyle fazla gelmiyor o yüzden ikinci roundra tıkanır.
Nasıl gelmiyor fazla? Adam rogerın tayfayı dağıttığı, rayın kara kral olarak adlandığı dönemde. Rayın prime dönemine denkti. Ray korsanlığı bırakmıştı o dönemde artık. Bildiğin amiral veya amiral+ seviyesiydi bunlar. Kaido bile saldırmaya korkuyor 5 yıl bekliyor. 5 yıl güçlenmeden dövüşmeden yerinde sayan oden, neredeyse kaidoyu öldürüyordu. 20 yıl geçmiş kaido hala unutamamış ödü kopuyor. Luffyde mi takılacak? Luffy bir kere keser, dönüp arkasına bakmaz. Cracker kesince luffynin nasıl korktuğu ortada. Oden olsa ortada kol mol kalmazdı.

Nasıl gelmiyor fazla? Adam rogerın tayfayı dağıttığı, rayın kara kral olarak adlandığı dönemde. Rayın prime dönemine denkti. Ray korsanlığı bırakmıştı o dönemde artık. Bildiğin amiral veya amiral+ seviyesiydi bunlar. Kaido bile saldırmaya korkuyor 5 yıl bekliyor. 5 yıl güçlenmeden dövüşmeden yerinde sayan oden, neredeyse kaidoyu öldürüyordu. 20 yıl geçmiş kaido hala unutamamış ödü kopuyor. Luffyde mi takılacak? Luffy bir kere keser, dönüp arkasına bakmaz. Cracker kesince luffynin nasıl korktuğu ortada. Oden olsa ortada kol mol kalmazdı.
Rayleigh'e denk olup olmadığı belli olmadığı gibi Kaido'nun o sıra ki seviyesi de net belli değil. Rayleigh'nin primeı da ne seviye o da belli değil.

Ben savaşa bakıyorum ve bana o kadar güçlü gelmiyorlar, Katakuri vs Luffy dövüşü çok daha üst düzeyde geçiyor.

Cracker kesince korkuyor?:D Kendi kollarını aynı arc içerisinde koparacak adama diyon bunu.

İmparator seviyesi olduğu için geçmesi lazım hepsini.Wb ile kral haki çarpışması yaşıyor üzerine + 5 yıl ve zirvesine ulaşıyor Oden.Düello olacağı için Mihawk’ta durabilir gerçi.Hepsine ölümüne dövüş olarak bakarsak en çok koca anada zorlanması lazım.

Bartolomeodan sonra Luffy gelmesi çok bozdu.Bence Luffy yener Oden'i.Hadi yendi diyelim zar zor.Fujitora'yı yenmesi imkansiz.Ama zehirli gaz olayı baya sey bozuyor.

Acaba Kaido'nun derisini kesen Oden Bartonun bariyerini de kesebilirmi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık