Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kozuki Momonosuke

Bu karakter hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 40 34.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 77 65.8%

• Kullanılan toplam oy
    117
Sırf Oden sevdiği için, Oden'in kanı ve canı olduğun için ben de seviyorum ulan seni! Geleceğin Shogun'u olacak çocuk adam!

Bu mahkumlar nasıl direkt Momo-sama diye biat etti la? Kimse mi sorgulamadı "bu niye büyümedi la" diye?

Bu mahkumlar nasıl direkt Momo-sama diye biat etti la? Kimse mi sorgulamadı "bu niye büyümedi la" diye?
Kehaneti biliyorlar. Toki hakkındaki efsaneleri de duymuşlardır. Hem Raizo'dan da şüphe etmişlerdi başta, o açıklamıştır. Momo'yu da görünce kanıtlanmış oldu işte. :bilmem:

Sırf Oden sevdiği için, Oden'in kanı ve canı olduğun için ben de seviyorum ulan seni! Geleceğin Shogun'u olacak çocuk adam!
Momo iyidir ya. Zoro ile olan panellerini seviyorum.

Ayrıca Oda bana göre bu panelleri göstermekte geç kaldı. İkisi arasında usta ve çırak ilişkisini işlese çok hoş olurdu.

Kehaneti biliyorlar. Toki hakkındaki efsaneleri de duymuşlardır. Hem Raizo'dan da şüphe etmişlerdi başta, o açıklamıştır. Momo'yu da görünce kanıtlanmış oldu işte. :bilmem:

Ayrıca Oda bana göre bu panelleri göstermekte geç kaldı. İkisi arasında usta ve çırak ilişkisini işlese çok hoş olurdu.
İnsan yine de şaşırırdı yav :l

Zoro'yla olunca daha düzgün oluyor zaten Momo. Ne ağlıyor ne de sapıklık yapıyor. Sürekli Zoro'nun yanında kalsa çok sağlam olur büyüyünce. Dediğin gibi işlemesini de çok isterdim. Sadece 2 sahne yetmedi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık