Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Korsanfan'daki Oda nefreti

Linlin'i soktuğu haller için bir ömür sövsek az kalır kendisine.
Arc başında "Kaido'yu nasıl yenecekler, bilmiyorum" dedikten sonra adamı eleğe çevirdiği için madalya vermiyorum, bunda da biliyorum ki yerden göğe kadar haklıyım.
Ben nesini tartışıyoruz bunun anlamadım şimdi.
Konu kilit
Nedenini hiç bilmiyorum ama Linlin denince aklıma gelen ilk şey.

Düzgünce konu açmışım burada bile Oda simp veya eleştirenlere laf etmeyin deniyor. :D
Düzgünce konu açmadın, savını destekleyecek herhangi bir şey yazdığını görmüyorum ben. Yazmak zorunda da değilsin ama hem forumdaki bazı şeylerden şikayet edip hem de aşağıdaki mesajındaki gibi tavırlarla insanların düşüncelerini küçümseyerek forumu haddin olmayacak bir yaklaşımla yargılıyorsun.

Eleştirmeyi nefrete endekslemek normal ama savunmayı avukatlığa endekslemek garip. xd Eğer ilk önerme doğru ise diğeri de doğru olmalı, analoji bunu gerektirir. Rahatsız olduğun eleştiriler mi, yoksa eleştirilerin mantıksız olması mı? Mantıksız bulduğun eleştirilere karşı kendi argümanını sunabilirsin. :/ Sadece nefret ediyorsunuz demek karşındaki fikri değersizleştirme çabasıdır, bir saldırıdır. :/

Oda'nın bu korona zamanında verdiği aralar dışında eleştirenlerin çoğu gayet haklı sebeplerden ötürü eleştiriyor. Çoğu kişinin kendi fikri, zaten aynı şeyi okuyup aynı şeyi görüyoruz. Tabi ki benzer yerlerden eleştiri gelecek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık