Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan Satranç Turnuvası 1

Turnuvaya katılacak mısınız?

• Kullanılan toplam oy
    81
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bilsem affetmezdim de, yoluma yürüyemiyorum :D Sadece hangi taş nasıl ne yönde hareket eder onu biliyorum, o kadar.

Abi hiç öyle düşünme @Mihawk ile bir maç yaptım ve kazananabileceğimi düşündüm ve ben daha önce hiç 1.lik 3.lük filan kazanmadım hiçbir yerde ve bence ben kötü oynayan biriyim
Belki daha sonra :d
Forumdan bir sürü Büyük Usta çıkacakmış da bir şekilde farklı alanlara yönelmişler anlaşılan.

Vay arkadaş ben küçükken oynadığım oyunlardan kafayı en zorlayanı Dama'ydı herhalde : ))
Final maçında beni soğuttular işin aslı. Satrancın profesyonel kanallarından hiç haberim yoktu, okul da en nihayetinde bu minvalde bir rehber olmadı.
Tabi herşeyden önce iyi bir oyuncu muydum orası ayrı. Ne kadar iyi olduğunu da yendiğin, yani ikinci belirlediği için ne kadar iyi ne kadar kötü oynuyordum emin değilim :I

Queen's Gambit izlemiştim, katılabilirim.
İğnelemeyse üzerime alınmaya hazırım. :D

Final maçında beni soğuttular işin aslı. Satrancın profesyonel kanallarından hiç haberim yoktu, okul da en nihayetinde bu minvalde bir rehber olmadı.
Tabi herşeyden önce iyi bir oyuncu muydum orası ayrı. Ne kadar iyi olduğunu da yendiğin, yani ikinci belirlediği için ne kadar iyi ne kadar kötü oynuyordum emin değilim :I
Aynı yaşlarda, hemen hemen birlikte başlayan kişilerin önüne geçmiş olman belirli bir yeteneğin olduğunu gösteriyor bence. Hoşuna gidiyorsa oynamayı bırakma bence. : ))
Ben pek bilmesem de bizim gençlerin Quenn's Gambit ve satranç kanallarının etkisiyle satranca yönelmesi hoşuma gidiyor. Diğer popüler çılgınlıklardan daha sempatik geliyor : ))

• Like
Tepkiler: Roo
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık