Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan OSM Ligi 3

Kim şampiyon olur?

• Kullanılan toplam oy
    20
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Olabilir.:( Erzurum'un bile şampiyonluk şansı var. Matematiksel olarak demiyorum, cidden şampiyon olabilir. Öncekinden daha çekişmeli geçiyor bu sezon.
Yok yav Erzurum geç toparlandı yani ilk 3 takımın 3-4 maç kaybetmesi lazım Erzurum'un şamp olması için o kadar da değil... :D

Onun dışında benim zorlu maçlar var daha. Son hafta Gaziantep benim ev de olsaydı şansım baya artardı ama şu fikstür ile zor baya... :D

Yok yav Erzurum geç toparlandı yani ilk 3 takımın 3-4 maç kaybetmesi lazım Erzurum'un şamp olması için o kadar da değil... :D

Onun dışında benim zorlu maçlar var daha. Son hafta Gaziantep benim ev de olsaydı şansım baya artardı ama şu fikstür ile zor baya... :D
Bakmadım ama ilk sekizdeki herkesin diğerleriyle 3-4 maçı var sanıyorum. Her maçını kazanırsa olma ihtimali var bana kalırsa.

Nasıl da denk geldiyse öyle son maça. Belki üçümüzde potada oluruz siz berabere kalırsınız ben şampiyon olurum.:oleyo2:

Bakmadım ama ilk sekizdeki herkesin diğerleriyle 3-4 maçı var sanıyorum. Her maçını kazanırsa olma ihtimali var bana kalırsa.

Nasıl da denk geldiyse öyle son maça. Belki üçümüzde potada oluruz siz berabere kalırsınız ben şampiyon olurum.:oleyo2:
Benim maçlar baya zor. Sen kaybeder misin bilmem...

Son maçı kazanırsam şampiyon olabilirim ama heralde bu üçlü arasında en zor fikstür bende... :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık