Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan OSM Ligi 3

Kim şampiyon olur?

• Kullanılan toplam oy
    20
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Olum sana dedim o kadar. Hem olum herkese 5 li forvet oynayın diyen yok zaten. Fakat sende abartmışsın...
Son zamanlarda düşüş yaşamamın nedeni kadro değerleri arasındaki farkların çok açılması. Ligin yarısı benim kadromun iki katı değere sahip. Yani 3-2-5 müthiş ama oyuncular yetersiz.

Bu dizilişi çözdüm aslında, bu maç patladım ama genel olarak iyi mücadele ediyor takım. Kupada da devam ediyorum, onu alarak 3-2-5'in ne denli müthiş bir şey olduğunu ispatlayacağım.

Son zamanlarda düşüş yaşamamın nedeni kadro değerleri arasındaki farkların çok açılması. Ligin yarısı benim kadromun iki katı değere sahip. Yani 3-2-5 müthiş ama oyuncular yetersiz.

Bu dizilişi çözdüm aslında, bu maç patladım ama genel olarak iyi mücadele ediyor takım. Kupada da devam ediyorum, onu alarak 3-2-5'in ne denli müthiş bir şey olduğunu ispatlayacağım.
Hahahah benim bile 4 kişi geçmiş kadro da...
Bakalım yetişmeye çalışıyoruz yine de. :D

Yeni gördüm lan o nasıl bir transferdir sabahın 6'sında.Yemeyip içmeyip biriktirdin mi.:hoo:
Aynen bir hafta önce başladım Alanya'ya yetiştireyim diye ve bingoopo:good:, çünkü zorlu fikstüre girdim Alanya, Hatay, Erzurum kupada yine Erzurum ki bu erzurumun ne kadar kastığını bilirsin :artiz:
Kadrodaki en temel eksiğimi giderdim şimdi sadece alternatif veya banko bir orta saha almak kaIdı, hele şu dias bir satılsa ? Teklif at Ian belki satılır :D

Aynen bir hafta önce başladım Alanya'ya yetiştireyim diye ve bingoopo:good:, çünkü zorlu fikstüre girdim Alanya, Hatay, Erzurum kupada yine Erzurum ki bu erzurumun ne kadar kastığını bilirsin :artiz:
Kadrodaki en temel eksiğimi giderdim şimdi sadece alternatif veya banko bir orta saha almak kaIdı, hele şu dias bir satılsa ? Teklif at Ian belki satılır :D
Düşük atayım tufaya gelmeyelim.:oleyo:

4 as oyuncumu antrenmanda unutmama rağmen Gaziantep'i yenmişim. 61-61-61 taktiğimin TS hariç her takıma karşı iş yapması inanılmaz bir olay.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık