Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan Ödüllü CL Fantezi Ligi Turnuvası

Ben hiç girmedim o işlere ya.
Zaten aldıklarımın hemen hepsi bilindik.

Ama baktığım tek şey top kazanma oluyor. Özellikle bir kaç oyuncu arasında kaldıysam.

Çünkü yıldız oyuncu bile olsa gol / asist yapamayınca 1-2 puanla tamamlıyor. Bu yüzden top kapma canavarı denk gelirse telafi ediyor.

O veriyi de zaten oyunun kendisi veriyor.

Onun dışında benim durum GS balından ibaret. Umarım tüm malı ilk maçlardan tüketmemişimdir (( :
GS balı deyince anladım şimdi. Ben seni yenemem, yolun açık olsun.
Ahahah.

Ben o yüzden yapmadım henüz. Futboldan anlamıyoruz çok şükür ama yarışmalarla aramız var. :oleyo2: Üşenmesem gidip Sofascore(Bunu da senden gördüm, hiçbir detayını bilmiyorum.) üzerinden puan analizi yapar, ona göre dizerim.
Sofaya bakma. Yanıltır. Şampiyonlar ligi, normal ligler gibi olmaz. Çünkü her maç farklı bir ligden gelen farklı oyun karakterinde takımla oynarsın.

Ben hiç girmedim o işlere ya.
Zaten aldıklarımın hemen hepsi bilindik.

Ama baktığım tek şey top kazanma oluyor. Özellikle bir kaç oyuncu arasında kaldıysam.

Çünkü yıldız oyuncu bile olsa gol / asist yapamayınca 1-2 puanla tamamlıyor. Bu yüzden top kapma canavarı denk gelirse telafi ediyor.

O veriyi de zaten oyunun kendisi veriyor.

Onun dışında benim durum GS balından ibaret. Umarım tüm malı ilk maçlardan tüketmemişimdir (( :
Sizin bu redditi patlatacağım

GS balı deyince anladım şimdi. Ben seni yenemem, yolun açık olsun.

Ahahah.
Bu adamları yenemezsin zaten maçtan 1 saat önce sakat -11 hepsini görmek için her saniye sayfa yeniliyorlar 5 ekran var önlerinde biri transfermarkt öbürü Fm oyunu öbürü maçkolik güvenlik ekranı gibi açık.Borsacılar bu kadar kasmıyordur yani şansın yok amaneden-kun :/

Kane tayfaya rağmen ilk haftada 8.lik iyi. Münih torpili sayesinde bedavadan puanları topladılar. 3 penaltıyı kim kime veriyor bir maçta.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık