Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan Mücadeleleri

Carpe ile Ömer Baba vs atsın.
Bak çok andın hadi altını doldurayım.
Seneler evvel bir yaz vakti. Beşiktaş buluşması patlattılar, çoğunluk o tarafta olduğu için anadolu yakası eşekleri olarak hac vazifemizi yapmak için Üsküdar veya Kadıköy sahilde toplanıyor öyle geçiyorduk. Yine vaktinde ben mekâna intikal ettim. Marmarayın alt tarafta bankta beklemeye koyulurken forumda yine apnelikler peşindeyim. Beklediğim arkadaşlar ise @Eserovic ve @meeteor. Üzerinden epey zaman geçti ikisinden sadece biri de olabilir tam hatırlayamıyorum. O zaman bu vatandaş @carpe d. em yeni ve ateşli üyelerden. Her konuda, her postun altında var adam. Anatomi manatomi patlatıp akrabalardan anlamsız telefonlar alıp "neyim var evladım" sorularından sırf kaçmak için forumda inaktif olmuyor. Neyse vakit geçiyor bizim ekip gelmiyor, timelapse'i 50x yap öyle geçiyor insanlar ne gelen var ne giden, rahat 2-3 saat bekledim bu imansızları. Beraber geçelim diye de Feanor'un yemini gibi yemin etmişiz sanki de ben mevziyi terk edip partiye katılmıyorum. Oturduğum bankın rengini aldı pantolon. Sivil polislerle çetin bakışmalarım da oldu ara sıra. Tabi diğer taraftan telefonlar da geliyor "nerede kaldın" "hadi bruh yemek söyleyeceğiz" fistan cistan. Nihayetinde geldi/geldiler. Kara kapılara koşar gibi kalkmakta olan vapura daldım tabi. Yol boyunca sövdüğüm için ekstra bir şey yaşamadık. Martılara da simit atmadım. Sinirliydim. B.k yesinlerdi çünkü. Vapur yanaştı ama bilen bilir vapur Eminönü camisine selam çaktı mı aşağısı sıra olur. Sıramıza girdik, vapurdan indik, mekana yol aldık. Yüzüğü bize emanet etseler ilk boss ağzımıza gül takmıştı öyle güven vermiyoruz. Sonra Arlongpark'a girişi yaptım, bir yanda lancelot, bir yanda galahad diğer tarafta @carpe d. em ömer baba gibi almış adamları ve hilal taktiğine geçmiş laf anlatıyor. Tabi mekana girince herkes kalktı orası bi dağıldı şovumu yapmış oldum ehehe. Naçizane tanışma mevzumuzdur. Güzel insandır.
Ben orada kendisine güzin abla lakabını takmıştım

Edit: Andın= Ömer baba

Olayın akşamı yahut ertesi günü dönen geyik;

Edit: Metin ve Eser varmış confirmed.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık