Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan Memnuniyet Anketi

Siteden Memnun musunuz?

• Memnunum, daha da iyi olacağını düşünüyorum.

Kullanılan: 293 81.6%
  • Memnun değilim, düzelmesi gereken (ya da düzelmeyecek) şeyler var.

Kullanılan: 12 3.3%
  • Forumun durumu önemli değil, öylesine takılıyorum.

Kullanılan: 54 15.0%

• Kullanılan toplam oy
    359
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
10+ yildir buralarda takiliyorum. Son zamanlarda fazla yazmasam da bazi konularda okuyucu olarak da bulunuyorum. Benim gözüme batan garip bir durum yok.

Korsanfan iyidir. Smoker ve diğer modlar sayesinde tabi. Toksik kitleyi güzel ayırıyorlar. Sıkıcı olduğum ve ilginç bir tarafım olmadığı için yazmaktan keyif almıyorum fakat yorumları okumak oldukça keyifli. 2 tane yorum okuyup kanser olduğun bir yer değil burası. Benim kafada olup takip eden çok kişi olduğunu düşünüyorum.

Ayrıca sitenin sade görüntüsü çok iyi. Tek kötü tarafı en beğenilen yorumları okumak gibi bir seçeneğimiz olmaması ya da bir yorumu favorilemek gibi ya da buna benzer bir şey işte.

Korsanfan iyidir. Smoker ve diğer modlar sayesinde tabi. Toksik kitleyi güzel ayırıyorlar. Sıkıcı olduğum ve ilginç bir tarafım olmadığı için yazmaktan keyif almıyorum fakat yorumları okumak oldukça keyifli. 2 tane yorum okuyup kanser olduğun bir yer değil burası. Benim kafada olup takip eden çok kişi olduğunu düşünüyorum.

Ayrıca sitenin sade görüntüsü çok iyi. Tek kötü tarafı en beğenilen yorumları okumak gibi bir seçeneğimiz olmaması ya da bir yorumu favorilemek gibi ya da buna benzer bir şey işte.
Bu özellik var, sevdiğin mesajları kaydedebiliyorsun

Forumdan gayet memnunum. Tek sıkıntım arama butonu biraz sorunlu gibi. Kimi zaman hata alıyorum.

Anket sonuçları beklediğim gibi çıktı. Yanlışlarımız elbette vardır, ancak anketin sonucu yanlışlara rağmen doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Umarım ileride bundan da iyi, kaliteli ve nezih bir ortamımız olur. Ankete katılan ve görüşlerini belirten herkese teşekkür ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık