Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan Caps Paylaşımları

Aşağılama anlamında kullanmışsın maalesef. Hem amiral olmadığı halde Garp'ı sevmeyenleri fişleme girişimi gözümden kaçmadı. @Defterdar , kardeşim üzerine gelirlerse Shanks lobisinde kapımız açık...
Biz güç vs'leri için olan bir grup değiliz. Herkes istediğine oy atabilir böyle anketlerde. @Defterdar daimi üyemiz. :D

Bu arada rütbeni zaten Denizcilikten çıkartmıştın, gözümden kaçmadı. Gitmen için yardımcı oldum. ;)

Biz güç vs'leri için olan bir grup değiliz. Herkes istediğine oy atabilir böyle anketlerde. @Defterdar daimi üyemiz. :D

Bu arada rütbeni zaten Denizcilikten çıkartmıştın, gözümden kaçmadı. Gitmen için yardımcı oldum. ;)
O kadar Aramaki PR'ı yaptık Shanks'a karşı dilinizi tutamadınız. Bu işler karşılıklı olmalıydı. Maalesef Amiral lobisi benim için bitmiştir...

Garp vs Shanks konusunda kızıl ejder lehine @Defterdar ve @Kuroro işbirliği görünce son 1 haftada yaşananları anlamaya çalışan ben :)
Benim icin Maymunlarin (Nika, Garp, Dragon) karsisinda kim varsa hak ehlidir :)

Aşağılama anlamında kullanmışsın maalesef. Hem amiral olmadığı halde Garp'ı sevmeyenleri fişleme girişimi gözümden kaçmadı. @Defterdar , kardeşim üzerine gelirlerse Shanks lobisinde kapımız açık...
Kolsuz Kizil Ejder once kilicini karartsin, sonra degerlendirebiliriz bu teklifi :alkis:

ayrica @Kuroro ne olmus senin profil fotona, unvanina? ve neden beni Kolsuz Lobisine davet ediyorsun sen Amiralci degil miydin? :hoo:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 6)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık