Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan Caps Paylaşımları

@Millennium Wizard ile @Sodex duellosunda iki taraf da karşılaşmayı kabul etmiş. Bu maçın hakemi @Dattebayo..! olacak, hakeme itiraz etme hakkınız maç başlamadan önce vardır. İlk video atıldığı an duello başlar. İlk videoyu atana cevap geldiğinde sıralama cevap verene dönecek ve ikinci turun ilk videosunu cevap veren taraf atacak. Üçüncü tur videolar aynı anda atılacak, iki taraf da hazırladığında eş zamanlı atacak böylece adil bir sıralama düzeni olacak.
Ayrıca;
-Video editinde başkasından yardım alınabilir.
-Espri ve video içeriğinde yardım alınamaz, tüm espriler size ait olmalı.
Ben neyi kabul ettim yav anlamadım onu kart oyunu için attım.Ben video editçisi değilim ki senle Sky yada Sodex ile rekabet edeyim adil bir dövüş olmaz benim işler senkron üzerine amatör işler fazla bilmem.En fazla düşünerek 1 video falan yaptırabilirim gibi gerisi kafamdaki gibi olmayabilir.

Ben neyi kabul ettim yav anlamadım onu kart oyunu için attım.Ben video editçisi değilim ki senle Sky yada Sodex ile rekabet edeyim adil bir dövüş olmaz benim işler senkron üzerine amatör işler fazla bilmem.En fazla düşünerek 1 video falan yaptırabilirim gibi gerisi kafamdaki gibi olmayabilir.
Şu mesajında kabul ettin sandım usta, kusura bakma. Video edit yerine caps duellosu olsun?
Olur tabii destemi hazırlayayım. :)

@Sodex kurşun atmadan savaş kazandı...

10 yıl önce yapıp attığın hitler mihawk edit vardı foruma. Ama sodexi duyunca edit işini unuttuysan bilmem

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık