Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan Caps Paylaşımları

"Seni eskiden buyana tanıyan kişiler olarak" diye uzun uzun mu açıklamam lazımdı senin anlayabilmen için illa 61'siz? :D
Yok hani senin kalıplaşmış bir kaç ifadenden biri bu da o yüzden sorayım dedim. Sessizlerin sesi mi oldun :D Senden başka bu ifadeyi kullanan görmedim. Dedim lobide yalnız kaldıkça yankı yapan sesi lobidaş falan mı sanıyor :ehe:

Yok hani senin kalıplaşmış bir kaç ifadenden biri bu da o yüzden sorayım dedim. Sessizlerin sesi mi oldun :D Senden başka bu ifadeyi kullanan görmedim. Dedim lobide yalnız kaldıkça yankı yapan sesi lobidaş falan mı sanıyor :ehe:
Yahu kaç yıldır bu forumdayız kişileri tanıyoruz, yani bırak da söylediğimiz şeyler bazen aynı olsun. Senin için yeni nick mi uyduralim mesela şimdi 61 gibi bir olayın varken ne istiyorsun? :S

Yav sizi 2 gün başıboş bırakınca hemen gizli kapılar ardından ittifaklar kuruyorsunuz, @Skywalker ile ikinizin fişini çekme vakti geldi anlaşılan.
Onun bir suçu yok fikir bana ait sadece teknik destek aldım.Benim sizin için ittifaka mı ihtiyacım olur sanki bana Alpamissiniz biz Alpamis ile baş etmiş adamız. :D
@Millennium Wizard konusunda henüz ponçik bir saf iken @Montana yı uyandıran bendim 61siz :) Mwnin foyalarını bir bir saymıştım da ilk başta inanmamıştı. Zamanla kendi gibi başkaları da yanmasın diye mwnin yakasına yapıştı bırakmıyor :D
Ben çok masum olduğumu iddia etmiyorum ama Montana saf falan değildir kafada binbir tilki döner onun kuzu gibi göründü en başta sizlere o yüzden öyle geliyor. :D Yaptığı videolardan anlamalıydınız tehlikeyi ama hala kandırılıyorsunuz. xD

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 13, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık