Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan Caps Paylaşımları

@Millennium Wizard konusunda henüz ponçik bir saf iken @Montana yı uyandıran bendim 61siz :) Mwnin foyalarını bir bir saymıştım da ilk başta inanmamıştı. Zamanla kendi gibi başkaları da yanmasın diye mwnin yakasına yapıştı bırakmıyor :D
Bu bana attığı iftiralarının sebebi olamaz ama :bilmem: Ortada gırgır geçilecek bir durum varsa ben kendimle dahil dalgamı geçerim ama iftira atmadan.
Misilleme çalısmalarına başladık inlerine gireceğiz rahat ol usta
Bekliyorum, kalkanlar hazır :D

Bu bana attığı iftiralarının sebebi olamaz ama :bilmem: Ortada gırgır geçilecek bir durum varsa ben kendimle dahil dalgamı geçerim ama iftira atmadan.

Bekliyorum, kalkanlar hazır :D
Latifeden kesesi mübalağa gelir sesi tadındadır onlar ya. Hem sana iftira atmaya gerek yok, 61i satan birine daha ağır ne suçlama yapılabilir ha uşağım de onu bağa?

@Sir Crocodile Artık komikliği kaçan çaycı şakalarını 5000. kez yapanlar için elimde çok güzel bir şablon foto vardı. Ama şakaya gülmeyecek 4 tane croco fanı lazımdı. Düşündüm düşündüm...sitedeki tek croco fanı sen olduğun için capsi yapamadım :s :s :s :s
Crocodile fanı var da benim kadar aktif değiller diyelim. Onun dışında o şakaları bir nevi onların şuan avuntusu oldu desek daha doğru olur. Onun dışında sen zaten bahane bulursun yapıp yapmadığın şeylere böyle. Alıştık senin bu hallerine... :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 4)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık