Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan Caps Paylaşımları

Aynen şahit yalanınız Devrimciler lobisi yerine Dragoncular lobisi demenden bile belli ama neyse yüzünüze vurmayalım dedim ama zorluyorsunuz insanı :ehe:
Dragoncuların ne ayak olduğu vicdan sahibi herkesin malumu. :) demin sesin gür çıkıyordu ben onu kendim dedim derken köşeye sıkışınca başka bahanelere sarılıyorsun. Biraz daha fazlasını beklerdim bu kadar çabuk çözülmeyin 🙄

Şu kısmı kendinize nasıl yazdınız ben anlamadım.Ben bunu Dragonculardan değilim olarak demedim tüm lobiler için geçerli olarak söyledim.Hiçbir lobiyle ilgim yok çoğu karakteri severim o yüzden tek lobiye aidiyet beslemem.Bunun sizinle bir alakası yok kendinize pay biçmeyin :hhh:
Lucky Luke, @Kuroro rp'si yapıyor sanırım :D

Dragoncuların ne ayak olduğu vicdan sahibi herkesin malumu. :) demin sesin gür çıkıyordu ben onu kendim dedim derken köşeye sıkışınca başka bahanelere sarılıyorsun. Biraz daha fazlasını beklerdim bu kadar çabuk çözülmeyin 🙄
Ben onu kendim dedim zaten neyden köşeye sıkışmışım reis? Dediğim şey zaten belli ben devrim lobisinde değilim ama Dragonu severim dedim bunu diğer tüm lobiler içinde söyledim.Daha fazla neyi bekliyorsun söyle bilelim :hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık