Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Korkularınız?

• Konbuyu başlatan Pretzel
  • Başlangıç tarihi

Hangileri

• Karanlık Korkusu

Kullanılan: 17 13.8%
  • Yükseklik Korkusu

Kullanılan: 42 34.1%
  • Gök Gürültüsü Korkusu

Kullanılan: 3 2.4%
  • Örümcek Korkusu

Kullanılan: 20 16.3%
  • Hayalet vb. Korkusu

Kullanılan: 8 6.5%
  • Sürüngen Korkusu

Kullanılan: 10 8.1%
  • Köpek Korkusu

Kullanılan: 16 13.0%
  • Kapalı Alan Korkusu

Kullanılan: 12 9.8%
  • Ceset Korkusu

• Aşı Korkusu

• Diğer

Kullanılan: 50 40.7%

• Kullanılan toplam oy
    123

Üye silindi 6669

Karanlık ve Köpeklerden aşırı korkarım. Özellikle karanlıkdan 18 yaşım olmasına rağmen saat 8den sonra yalnız dışarıya 5 kere falan çıkmışımdır

• Karanlık
  • Açık deniz (uzun zamandır denize cidden çok az gittim, hatta sanırım direkt 1,5 sene falan oldu son denize gidişimden beri)
  • Yükseklik
  • Motor (araç olan motor değil, motorun çalışma sesi): Bu 3,5 sene önce yaşadığım bir olayın travması, o zamandan beri var. Araçlarda belirli bir hızın üstüne çıkıldığını hissettiğimde (özellikle sollama sırasında), karşıya aniden bir şey çıktığında vs. aşırı panik olma durumum da var. Bu iki sebep yüzünden asla araç süremeyeceğimi falan düşündüm ama bu ay ehliyet kursuna yazıldım, teorik sınavını olucam yakın bir zamanda, direksiyon dersini ve sınavını geçebilir miyim şüpheliyim hâlâ bu yüzden. Başka da aklıma gelen yok şimdilik.

• Karanlık
  • Açık deniz (uzun zamandır denize cidden çok az gittim, hatta sanırım direkt 1,5 sene falan oldu son denize gidişimden beri)
  • Yükseklik
  • Motor (araç olan motor değil, motorun çalışma sesi): Bu 3,5 sene önce yaşadığım bir olayın travması, o zamandan beri var. Araçlarda belirli bir hızın üstüne çıkıldığını hissettiğimde (özellikle sollama sırasında), karşıya aniden bir şey çıktığında vs. aşırı panik olma durumum da var. Bu iki sebep yüzünden asla araç süremeyeceğimi falan düşündüm ama bu ay ehliyet kursuna yazıldım, teorik sınavını olucam yakın bir zamanda, direksiyon dersini ve sınavını geçebilir miyim şüpheliyim hâlâ bu yüzden. Başka da aklıma gelen yok şimdilik.
Yalnız değilim çok mutlu oldum.

* Zifiri karanlıkta yumulurum yastığıma uyumaya çalışırım. Yoksa o karanlık beni deli eder.
* Örümceğin olduğu yerde uyuyamıyorum.
* Penceresi, balkonu olmayan bir yerde kilitli kalmaktan da korkuyorum. Banyo, asansör gibi.

Nedense benim en büyük korkum(karanlık) en büyük hazzıma dönüştü.

Aşı korkusu da küçükken vardı hatta sırf ilkokulda iken yapılacak aşıdan bile kaçmıştım. Sonra yünden alerji kapıp tekrardan aşı olunca ondan da korkmamaya başladım.

Tek ve en büyük korkum böcekler. Tahammül bile edemiyorum.

Birde yükseklik korkumun olduğu da söylenebilir mi emin değilim. 11.katta ki balkondan aşağı bakınca bir ürperme geliyor ama ondan sonra pekte hissettirmiyor

İleride bir gün bir kıza gönlümü verdiğimde o kızı kaybetmekten korkuyorum...beni bırakırsa ne yaparım diye korkuyorum...kaybetmekten korkuyorum...korkuyorum...
Biraz gönlümü açtım gibi size :) size açmayacağım da kime açacağım değil mi? ??:ühü:

Okyanusun ortasında, tüm yıldızları ve gezegenleri rahatça seçebildiğin zifiri karanlıkta, su seviyesinden yüksekliği 42 metre olan köprüüstünde kahve içerken seyir vardiyası tutmak da benim en sevdiğim şey herhalde ya :D

Yok yok, fırtınada 4-5 gün uyuyamamayı daha çok seviyorum sanırım :D

Denizi ve deniz canlılarını seviyorum. Fakat yüzerken kendimi sürekli tedirgin hissediyorum. Havuzda veya yakınlarımda insan varken olmuyor ama kendimi insanlardan biraz uzak hissedersem panik başlıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık