Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kolezyum Dövüşü

Evet o açıdan bakıldığında Luffy karşısında çok güçlü bir rakip bulacaktır.Aynı lucci gibi olabilir.Fakat ace hakiyi kavrayamamışsa yine bir anlamı olmaz.Luffy 2 sene önce dokunabildiği herkesi şaka maka yendi.İstese gomu gomunun nimetleriyle o dediğin ace'i de yenmesini bilirdi.Öyle yada böyle yenerdi.
Bu kadar övebiliyorum Ace'i daha üstüme gelme :(

Eğer aceyi en başından beri meyvesiz düünseydik fiziksel güçte luffye meydan okurdu. 2. bir luffy vs lucci vakası izlerdik ama muhtemelen luffy alırdı. Eğer direk meyveyi aceden alıcaksak luffy ağlatır :cool:

Roronoa Zoro

Luffy kesinlike Ace'den daha güçlüdür fiziksel olarak.
O binayı meyvesi sayesinde ikiye ayırmadı, ya da altın güllesini meyve sayesinde atmadı(Şimdi yaa meyve sayesinde attı diyenler olacak, ne dediğimi anladınız :D)

Luffy alır bence, ama mantık olarak bir hata oluşmuş konunun açılımında. Yani şimdi meyvesiz ace derken, en baştan hiç yememiş bir ace olarak mı ele alıcaz? Eğer öyle ise ben bunu ne bileyim Garp'ın o yıllardaki hali gibi filan alırım haki eklemem ama fiziksel olarak öyle düşünürüm yani. O açıdan bakarsak ace'in üstün gelmesi mantıklıdır çünkü sadece fiziksek gücü ile WB'nin 2. komutanı olmuş bir adam olarak biliyor olacağız bu senaryoda.

Ama eğer bildiğimiz teach vs ace dövüşündeki ace'den bahsediyor ve sadece meyvesini aradan çıkartıyorsak luffy alır. Hatta tek atar...

Roronoa Zoro

Luffy alır bence, ama mantık olarak bir hata oluşmuş konunun açılımında. Yani şimdi meyvesiz ace derken, en baştan hiç yememiş bir ace olarak mı ele alıcaz? Eğer öyle ise ben bunu ne bileyim Garp'ın o yıllardaki hali gibi filan alırım haki eklemem ama fiziksel olarak öyle düşünürüm yani. O açıdan bakarsak ace'in üstün gelmesi mantıklıdır çünkü sadece fiziksek gücü ile WB'nin 2. komutanı olmuş bir adam olarak biliyor olacağız bu senaryoda.

Ama eğer bildiğimiz teach vs ace dövüşündeki ace'den bahsediyor ve sadece meyvesini aradan çıkartıyorsak luffy alır. Hatta tek atar...
Fiziksel gücünden felan değil, Roger'ın oğlu olduğu için 2. komutan. Kimse birbirini yemesin şimdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık