Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kolezyum Dövüşü

Çocuk tokatlıyor tabi. Ace'i yenmesi için Luffy'nin 2 yıllık eğitimi alması lazım yoksa ona denk değil.
Ankette meyve yememiş ace ve meyveli luffy var yalnız.Orjinal ace olsa zaten ankete gerek bile yok.Söylediğine katılırdım.Fakat crocodile bile kum logiasıyla baş edememişken meyvesiz Ace en fazla zorlayabilir.

Monkey :D Luffy

valla Luffy ile Ace arasında kaldım
Ama benim oyum Ace e gitti

Ankette meyve yememiş ace ve meyveli luffy var yalnız.Orjinal ace olsa zaten ankete gerek bile yok.Söylediğine katılırdım.Fakat crocodile bile kum logiasıyla baş edememişken meyvesiz Ace en fazla zorlayabilir.
Meyvesiz Ace demek sanırım o potansiyelini farklı yönde kullandığını düşünerek cevap vericez diye bakıyorum ben. Diğer türlü saçma oluyor çünkü. Meyvesiz Ace bir kere logia alışkanlıklarına sahip olacak en başından saldırılardan kaçma konusunda bir sıkıntı yaşacağı kesin. Niye birine böyle büyük bir handikapla diğerine tam güç koyuyoruz ki? Sonuç olarak meyvesiz dövüşmeye kendini adapte etmiş şekilde karşısına çıkmalıdır. Diğer türlü bu hiken niye çalışmıyor modunda gezer ortada.

Meyvesiz Ace demek sanırım o potansiyelini farklı yönde kullandığını düşünerek cevap vericez diye bakıyorum ben. Diğer türlü saçma oluyor çünkü. Meyvesiz Ace bir kere logia alışkanlıklarına sahip olacak en başından saldırılardan kaçma konusunda bir sıkıntı yaşacağı kesin. Niye birine böyle büyük bir handikapla diğerine tam güç koyuyoruz ki? Sonuç olarak meyvesiz dövüşmeye kendini adapte etmiş şekilde karşısına çıkmalıdır. Diğer türlü bu hiken niye çalışmıyor modunda gezer ortada.

Evet o açıdan bakıldığında Luffy karşısında çok güçlü bir rakip bulacaktır.Aynı lucci gibi olabilir.Fakat ace hakiyi kavrayamamışsa yine bir anlamı olmaz.Luffy 2 sene önce dokunabildiği herkesi şaka maka yendi.İstese gomu gomunun nimetleriyle o dediğin ace'i de yenmesini bilirdi.Öyle yada böyle yenerdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık