Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Koca Ana Korsanları vs. Beyazbıyık Korsanları

Hangi yonkou tayfası kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    189
Niye, Luffy Peros'un şekerini eritti, e bu adamda da alevli kılıç var. Her türlü kapışırlar.
O Luffy yalnız. Fossa gibi bir adam sırf ateş kılıcı kullanıyor diye yener diyemezsin. Antisi olsa bile sadece antiyle dövüş kazanılmıyor bu evrende. Haki seviyelerinden tut douriki ve dayanıklılığa kadar gider bu durum.Perospero'yu Luffy bile çok zor yener yenerse şuan.

Ayrıca Vista'dan sonra Fossa yok, Vista'dan sonraki tümen komutanı Blamenko diye biliyorum ben. Fossa eziklerden birisi, Curiel gibi.

Son düzenleme:
O Luffy yalnız. Fossa gibi bir adam sırf ateş kullanıyor diye yener diyemezsin. Antisi olsa bile sadece antiyle dövüş kazanılmıyor bu evrende. Perospero'yu Luffy bile çok zor yener yenerse şuan.

Ayrıca Vista'dan sonra Fossa yok, Vista'dan sonraki tümen komutanı Blamenko diye biliyorum ben. Fossa eziklerden birisi, Curiel gibi.
Kapışırlar dedim zaten :S Peros a Vista altındakileri aldırdın ya ben de daha spesifik baktım olaya.

O değilde Luffy'nin Perosun duvarını parçalamasına Jinbei bile woaa yaptı.
G4'e bu tepkiyi vermemişti keko :D

Kapışırlar dedim zaten :S Peros a Vista altındakileri aldırdın ya ben de daha spesifik baktım olaya.

G4'e bu tepkiyi vermemişti keko :D
http://onepiece.wikia.com/wiki/Whitebeard_Pirates

15.tümen komutanı Fossa sırf ateş kılıcı kullanıyor diye savaşır diyemezsin Perospero ile. Lütfen saygı biraz karaktere.

Perospero, Jinbei Pedro gibi karakterleri bile saniyelik yapacak birisi ve bunu Pedro'da gördük.

Senin mantık aynı şu Kinemon ateş kesen bir samuray bu vesileyle Ace'i de keser gibi birşey bana göre. Savaşır diyorsanda Kinemon, Ace ile kapışacak birisi değil hiçbir türlü. Saniyelik işi var yani.

Son düzenleme:
http://onepiece.wikia.com/wiki/Whitebeard_Pirates

15.tümen komutanı Fossa sırf ateş kılıcı kullanıyor diye savaşır diyemezsin Perospero ile. Lütfen saygı biraz karaktere.

Perospero, Jinbei Pedro gibi karakterleri bile saniyelik yapacak birisi ve bunu Pedro'da gördük.

Senin mantık aynı şu Kinemon ateş kesen bir samuray bu vesileyle Ace'i de keser gibi birşey bana göre. Savaşır diyorsanda Kinemon, Ace ile kapışacak birisi değil hiçbir türlü. Saniyelik işi var yani.
Anladım.

Perospero 700 Milyon ise Snack en azından 800 Milyon eder. Muhtemelen Perospero 5.en güçlü kişiydi.
5.komutanlara bakarsak hepsi birbirine benziyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık