Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Koca Ana Korsanları vs. Beyazbıyık Korsanları

Hangi yonkou tayfası kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    189
Wb korsanlarının Müttefikleri yok mu. Çünkü BM oluşumu baya kalabalık tümen komutanlari az gelir. Oyaji ve oluşumu> BM oluşumu diye düşünüyorum.

Bu savaşa milyon tane senaryo yazılır.

Linlin bu ülkeyi kurmuşsa Oyaji san'nın merhametinden dolayıdır. Dandik bombayla yıkılan bir kale var ortada.
Her şey suya karşı dayanıksız. Adam elini sallayıp bir tsunamiye sebep olsa Totland diye bir yer kalmaz.

MF gibi meydan savaşı tarzında bir şey olacaksa Oyajinin stratejik zekası Linlin'i öper. Yok meydan savaşı tarzı bir şey olmayacaksa özellikle WB ve Marco'nun 1 vs 1'de MF'den çok daha fazlası olduğunu düşünüyorum.

Bu adamlar o savaşta en yetkili iki isim idi. Dolayısıyla sadece karşısındakine konsantre olmuyordu ayrıca tüm savaş alanını ve Ace'yi kontrol ediyorlardı. Gördük Marco'yu... Adam bir oraya, bir oraya yetişmeye çalışıyordu. Yani karşısındaki adamı geçici süreliğine değil de tamamen indirmeye yönelik bir dövüşte gördüğümüzden çok daha fazlası vardır bu adamda. Ayrıca WB'de de...

Güncel olan daha detaylı veriliyor tabi. Bizim çaylak Luffy'nin karşısında çok güçlü göründü diye Oyaji san'ı geriye itmeye gerek yok bence.

2.komutanı gibi bir sıralama görmedim ben. Ödülden dolayı öyle kabul edilmiş. Usopp da tayfanın 2. adamı zaten.
Bence çok bariz.
En basitinden Kidleri karşılaması için Snack gitmişti o devreden çıkınca Cracker geldi. Crackerdan sonra öfkeli ordu devreden çıksa Linlin işi garantiye almak için Smothieyi yollayacaktı.
Aynı şekilde ilk Luffy bastığında Cracker gitti.Eğer öfkeli orduda aradan çıksaydı Smothieyi yollayacaktı Linlin.

Senin dediğin mantığa göre Sanji tayfanın 3. adamı değil. Zoro sağ kol değil.

Odanın tarzı bu açıkça belli ediyor Smothienin veya Sanjinin 2. adam olduğunu.

Asıl karakteri gevşek diye,Smothienin kendisini güçsüz görenler çok pişman olacak diye düşünüyorum.

Bence çok bariz.
En basitinden Kidleri karşılaması için Snack gitmişti o devreden çıkınca Cracker geldi. Crackerdan sonra öfkeli ordu devreden çıksa Linlin işi garantiye almak için Smothieyi yollayacaktı.
Aynı şekilde ilk Luffy bastığında Cracker gitti.Eğer öfkeli orduda aradan çıksaydı Smothieyi yollayacaktı Linlin.

Senin dediğin mantığa göre Sanji tayfanın 3. adamı değil. Zoro sağ kol değil.

Odanın tarzı bu açıkça belli ediyor Smothienin veya Sanjinin 2. adam olduğunu.

Asıl karakteri gevşek diye,Smothienin kendisini güçsüz görenler çok pişman olacak diye düşünüyorum.
İyi de Smothie ve Katakuri adaya daha yeni geliyorlar adada oldukları bile belli değil. Kadın özellikle bir çatı altına toplamayalı fazla olmuştu diyor.

Zoro bariz ikinci adam diye yansıyor. Güç açısından bunu anlıyoruz. WB tayfasından birinci tümen diye gidiyor. O yüzden güç sıralaması var gibi duruyor. Ama bugün 2. Tümen Komutanı Ace'i Jozu'dan güçlü görmeyenler de var. Hem de öyle az da değil. Her şey illa düz sıralı olmak zorunda değil. Big Mom'ın 4 Tatlı Komutani diye geçiyor bu isimler. Bir sıralama belirtilmemiş. Katakuri ağır top gibi duruyor onu kabul ediyorum. Ama Cracker ile aynı ortamda hiç bulunmadılar tepkiler nasıl olurdu çıkaramıyor insan. Katakuri Smothie'nin kesinlikle önunde duruyor. Ama Smothie için bunu diyemiyorsun.

Ama BB'nin tayfasından bile 1.Tumen olarak anılan Burgess'den daha güçlüsünü bekliyorlar.

Wb tarafı orta zorlukta alır.

@Anka024
O saldırı overheat değil. Kızgın ip ile kilometrelerce uzaktan yaptığı Law ile dövüşünde oluyor. Bu sarayda kafa gidince Kyros'a yaptığı standart bir tekme. Kule kesiyor.

O saldırı hatırladığım kadarıyla Sanji ile dövüşünde oluyor. Doflamingo tekme atıyor Law Sanji ile bir odunun yerini değişiyor.
Tamam işte orada kilometrelerce uzaktan şehri kesiyor, senin attığın sahne Kyros dövüşü.

Konunun bunla alakası yok zaten. Dof kim Wb kim, ihtimali yok. Wb ezer geçer.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık