Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Koca Ana Korsanları vs. Beyazbıyık Korsanları

Hangi yonkou tayfası kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    189
WB marineford'u yerle bir etti tek başına. Kaldı ki tayfası yüzünden yıkıcı gücünü tam olarak kullanmadı bile. Tayfası da serinin ilk döneminin kurbanı.

Bir de Wbnin Ace için h.haki salmaya çalıştığı sahneyi birisi "manga" olarak atabilir mi.Ben böyle bir sahne yok diye biliyorum.Ace idam edilecekken Wb şu anda hiç bir şey yapamam diyor ve sonra Croco kurtarıyor.H.haki salmaya çalışma olayı anime fazlalığı olması lazım.

Bir de Wbnin Ace için h.haki salmaya çalıştığı sahneyi birisi "manga" olarak atabilir mi.Ben böyle bir sahne yok diye biliyorum.Ace idam edilecekken Wb şu anda hiç bir şey yapamam diyor ve sonra Croco kurtarıyor.H.haki salmaya çalışma olayı anime fazlalığı olması lazım.
Öyle bir sahne yok.. Yalnız yanılmıyorsam babalığın yapamadığını Luffy yaptı gibisinden bi muhabbet vardı.

Ne alaka sorduğun soru?

Adama niye kendi içerisinde ihanetle kılıç sokturdular önce bir onu düşün.
Savuşturabilirdi ama savuşturmadı mı ? :) Kurgu yüzünden yemediği çok açık.

Wb tüm Mf boyunca neden kevgire döndüyse o yüzden. Gözlem haki neredeyse 0'dı adamda. Ister kabul et ister etme.

@Eustass Captain Kidd

Anime de olabilir kral haki olayı. Ama fark eden bir şey yok yine de. Basit bir çıkarımla yine aynı sonuca varabilirsin.

Shanks Mf'ye gelse ve Luffy idam edilse kral haki kullanır mıydı kullanmaz mıydı ? Cevap açık. Wb de oğlunun ölümünü izlemekten zevk almıyorsa kral haki kullanmalıydı. Önümüzden kral haki kullanamaması, çeşitli sebeplerden kullanamıyor oluşunun bir göstergesi.

Koca Wb ve tayfası bu kadar az mı oy aldı? Jozu misal kuklaların içinden geçer, elmas mı bisküvi mi? Craker kaçar kukla yapar ve oyalamaya çalışır. Marco ise çok rahat tutar, Mom'u bile tutabilir. Vista ise Smothie ile kılıç sallar. Ace ise geri kalanı süpürür. Teach gibi meyvesiz 2 yumrukla Ace'nin boynunu kıracak seviyede. Fiziksel olarak hayvan olduğu açık.

Wb tarafı kombo yapar.

Koca Wb ve tayfası bu kadar az mı oy aldı? Jozu misal kuklaların içinden geçer, elmas mı bisküvi mi? Craker kaçar kukla yapar ve oyalamaya çalışır. Marco ise çok rahat tutar, Mom'u bile tutabilir. Vista ise Smothie ile kılıç sallar. Ace ise geri kalanı süpürür. Teach gibi meyvesiz 2 yumrukla Ace'nin boynunu kıracak seviyede. Fiziksel olarak hayvan olduğu açık.

Wb tarafı kombo yapar.
Garpın yumruğu ile bir kilometre uçan Marco, Big Mom'ı falan tutamaz. Mümkünatı yok yani. Vista Perospero, Daifuku ayarındadır anca. Smootie'yi tutamaz bile. Ace zaten belli. Meyvesi Smootie'ye çok işlemez bile. Haki desen o da yok. Smootie karşısında duramaz.

Jozu Cracker'i alır o ayrı. Akainu tarafından bu denli hasar alan biri Big Mom tarafından nasıl bir hasar alır o da ayrı. Beyazsakal Mom ile dövüşürken ya kalbi tekler ya başka bir şey olur zaten.

Ayrıca Vistanın altındaki çöpler Mom'ın Tamago, Oven, Amande gibi adamlarına hiç bir şey yapamaz.

Bm tarafı kombo yapar yani :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık