Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Koca Ana İddiaları

İner mi, İnmez mi?

• Kullanılan toplam oy
    184
  • Anket kapatılmış .
Mihawk,zoro nasil olur?Ama soyle babayigit gibi cikanindan
Zoro'yu kullanıyorum zaten normalde. Sevdiğim karakter. Mihawk avatarı kullanmakta bana koymaz.:D

@Smoker

Aslında sağlam bir iddia olabilir. 2 hafta için Dof konusu ile ilgili ne geçerse geçsin Luffy'den üstün olduğunu handikaplı olduğunu kabul edeceğim. Ben buna Dressrosa arc'tan beri karşı çıkan biriydim. Çokta tartıştım. Hatta biri alıntı yapıp bu konuda sırf bahsi geçsin diye bile bir şeyler yazabilir.

Buna karşılık olarak @Daredewill'e zıttı için bir teklif yapıyorum kabul mü?

Zoro'yu kullanıyorum zaten normalde. Sevdiğim karakter. Mihawk avatarı kullanmakta bana koymaz.:D

@Smoker

Aslında sağlam bir iddia olabilir. 2 hafta için Dof konusu ile ilgili ne geçerse geçsin Luffy'den üstün olduğunu handikaplı olduğunu kabul edeceğim. Ben buna Dressrosa arc'tan beri karşı çıkan biriydim. Çokta tartıştım. Hatta biri alıntı yapıp bu konuda sırf bahsi geçsin diye bile bir şeyler yazabilir.

Aranızda anlaşın.

@Smoker

Olmaz Luffy'den bir cacık olmaz yaz paranteze o daha iyi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık