Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Koca Ana İddiaları

İner mi, İnmez mi?

• Kullanılan toplam oy
    184
  • Anket kapatılmış .
@Daredewill Selim yavaşşşşşşş! :(

Sana güzel bir Rosinante avatarı bulayım ben şöyle karizma olanından adam her daim karizma ama en iyisi olsun. Senin gibi Rosinante fanına yakışsın.

Daredewill: 1 hafta Issho, bir hafta Donquixote Rosinante avatarı kullanacak, parantez içine "Doflamigo hıyar olsa da ondan cacık olmaz. Luffy tek gerçek kraldır" yazacak, 1 hafta Taisho'nun istediği avatarı kullanacak, Fairy Tail'i karalayacak, One Piece'i ondan daha üstün bir seri olarak görecek, her hafta Fairy Tail başlığına girip okuyucuları ile dalga geçecek, 1 ay Carrot'u gömecek.

Sen iflah olmazsın daha kaybedersen.
Bir daha lufy'ye güveneni ... Son şansımız kaldı ya, belki amiraller baskın verir.

@Daredewill Selim yavaşşşşşşş! :(

Sana güzel bir Rosinante avatarı bulayım ben şöyle karizma olanından adam her daim karizma ama en iyisi olsun. Senin gibi Rosinante fanına yakışsın.

Daredewill: 1 hafta Issho, bir hafta Donquixote Rosinante avatarı kullanacak, parantez içine "Doflamigo hıyar olsa da ondan cacık olmaz. Luffy tek gerçek kraldır" yazacak, 1 hafta Taisho'nun istediği avatarı kullanacak, Fairy Tail'i karalayacak, One Piece'i ondan daha üstün bir seri olarak görecek, her hafta Fairy Tail başlığına girip okuyucuları ile dalga geçecek, 1 ay Carrot'u gömecek.
Onun devamı daha var ya, hepsi ilk sayfada yazmıyor. Kimlerle nelere girdim hatırlamıyorum. Alacaklılarım beni bulurlar nasıl olsa, cezamızı çekeriz. Roci'yi senle mi girdim yoksa?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık