Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Koca Ana İddiaları

İner mi, İnmez mi?

• Kullanılan toplam oy
    184
  • Anket kapatılmış .
En iyi iddia şuydu ama doğru tarafı seçmiş.
'arcadia: Birer ay Kanal 7'deki Elif, Hint dizisindeki Madu, Küçük Besleme dizisindeki Bilge, Üvey Baba dizisindeki Lamia'yı ve Spandam'ı avatar olarak kullanacak, parantez içine "Berke de Cansu'dan ayrılsın" ve "Şef Spandam" yazacak. 1 ay Spandam fanı olacak, adı geçen her yerde onu savunacak, Dünya Hükümeti'nin tarafını tutacak.'

Kaybeden tarafta en acı olanlar;

'Miloras: 1 ay Charloss avatarı kullanacak ve parantez içine "Orihime-chan <3 Sakura-chan" yazacak.'
'Dark King: Üçer gün Rebecca, Nefeltari Vivi, Shirahoshi, Nami ve Lucy avatarları kullanacak, Eustass Kid vs. Monkey D. Luffy temalı bir konu açıp, konu içerisinde 2 hafta Monkey D. Luffy'yi savunacak.'

Cezamın parantez içini çekmeye başlıyorum, Katakuri olayı bitince avatar işine de başlarım :artiz:

Son düzenleme:
En iyi iddia şuydu ama doğru tarafı seçmiş.
'arcadia: Birer ay Kanal 7'deki Elif, Hint dizisindeki Madu, Küçük Besleme dizisindeki Bilge, Üvey Baba dizisindeki Lamia'yı ve Spandam'ı avatar olarak kullanacak, parantez içine "Berke de Cansu'dan ayrılsın" ve "Şef Spandam" yazacak. 1 ay Spandam fanı olacak, adı geçen her yerde onu savunacak, Dünya Hükümeti'nin tarafını tutacak.'

Kaybeden tarafta en acı olanlar;

'Miloras: 1 ay Charloss avatarı kullanacak ve parantez içine "Orihime-chan <3 Sakura-chan" yazacak.'
'Dark King: Üçer gün Rebecca, Nefeltari Vivi, Shirahoshi, Nami ve Lucy avatarları kullanacak, Eustass Kid vs. Monkey D. Luffy temalı bir konu açıp, konu içerisinde 2 hafta Monkey D. Luffy'yi savunacak.'
@Densetsu no Samurai da fena değil. Eğer geri dönerse çekeceği var:oleyo:.

Ben inanıyorum ya, hala bir umut var. Jinbei ölecek değil ya, biri indirecektir. Son şansı kalan adamın çok şansı yoktur gerçi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık