Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Koca Ana İddiaları

İner mi, İnmez mi?

• Kullanılan toplam oy
    184
  • Anket kapatılmış .
Dof dan girince gaza gelmişler. Hem issho yu hem Rosiyi sokmuşlar araya :D Sen girmedin mi iddiaya :D
Ben baya kararsız kalmıştım konu açıldığı sıralar sonra bir süre foruma girmedim geldiğimde boşver sonucu makarasına girsem mi diye düşünürken baktım ki iddaaya kapatmışlar çoktan.Büyük bir hırsla emin olduğum bir taraf yoktu en başta çünkü adam arca iyi hazırlanmış.En başta oklar iki yönü de gösterir şekildeydi.Sırf Pedro için bile düşer diyenler vardı.

Ben baya kararsız kalmıştım konu açıldığı sıralar sonra bir süre foruma girmedim geldiğimde boşver sonucu makarasına girsem mi diye düşünürken baktım ki iddaaya kapatmışlar çoktan.Büyük bir hırsla emin olduğum bir taraf yoktu en başta çünkü adam arca iyi hazırlanmış.En başta oklar iki yönü de gösterir şekildeydi.Sırf Pedro için bile düşer diyenler vardı.
Düşer diyenlerin iddiaları baya ağır. Okama Sanjiler basacak forumu :(

BM'ı indirmek için kılıfı hazırladı zaten Oda ama yetmedi. Bundan büyük kılıf seriyi saçma yapmaz mıydı? BM'ın dövüşmesine engel bir sürü şey gösterdi bize krizlere soktu. Kaidou da dövüş ortasında sızacak herhalde. Bu kadın bu şekilde inmediyse Kaidou'yu kimse indirememeli.
BM'in hazır olan kılıfını ben niye göremiyorum? Kadını uyku halinde bile indiremiyorlar, canlıyken mi indirecekler? Ayrıca adamlarını saymıyor bile, tek başına bile felaket.

En büyük başarın BM düşmeyecek tahminin herhalde, yoksa bu çok komik esprini her başlığa yazmazdın. Yeter bence çok güldük.

(benzer durumda Kaidou olsa düşer demezdim)
Bence bu parantez içi arkadaşın esprisinden çok daha komik. Helmeppo avatarı ile iyi eğlenceler diliyorum. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık