Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Koca Ana İddiaları

İner mi, İnmez mi?

• Kullanılan toplam oy
    184
  • Anket kapatılmış .
1 ay istediğim avatarlari ve parantez icini kullanacaksin ha unuttum sana bir ay parantezin ve avatarin bana ait.
Mom düşerse düşemezse ben yapicam ufak bir hatırlatma yapmak istedim.

@Daredewill senlede ayni durum 1 hafta için geçerli. 1 hafta avatarın ve parantez için benim düşmezse. Düşerse de emrine amadeyim. ;)

Çarşı karışmadan on hatirlatmalari yapalim. :cool:
Senden önemli mi, yaparız. Ama daha bana Lufy fanları gelmesin. Kaçtı gitti bildiğin, kırk yılda bir kere Luffy adam dedik yaptığına bak. Mom da yonkouluğu bıraksın gitsin kumda oynasın.

Bu iner, düşer diyenler hep aşırı kişiler. Fark ettiniz mi?

Ayrıca bunlar Zoro>Luffy diyorlar ve şunu ekliyorlar "Zoro, G4 açmış Luffy'yi 1 saat dolmadan yener."
Her yere yazmışsın anlamadın her halde g4 luffy'i yener luffy de g4 den fazlası vardır demiş katılmasamda zoro >L dememis adam.

Şimdi yola çıksalar ve her şey yolunda gitse bile Koca Ana'nın bölgesinden çıkmalarına daha bir gün var, acele etmeyin :D

Son düzenleme:
Düşecek herhalde ama hani inzivaya çekilmek gibi olacak sanki. Emekliliğe ayrılmak ne bileyim huzur evine yerleşmek gibi. Ama öncesinde bi kekilli sendromu yaşayacak bu gidişle. Seni çılgın sımoti ne hale getirdin kadını

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık