Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Koby

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 192 61.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 120 38.5%

• Kullanılan toplam oy
    312
Oda çok ciddi yazan bir insan değil ya, komik olsun diye koymuştur işte çok önemsememek lazım o ilk hallerini :D
Bizim nasıl baktığımızın önemi yok tabi. Oda istediğini yapıyor. :D
İlk başlarda ki o çizimleri karakteri düşürdü sadece. Bugünler de topluyor. jshjsh

Shanks 30 sn geç gelince Luffy ölüyor ama siz bilirsiniz. :D
Koby diyecektin galiba xd

Hayır Luffy ölüyordu. Kizaru Luffy'i hedef alıyor Coby engelliyor. Sonra Köpke Coby'e saldırırken Kizaru'da tekrar Luffy'e saldırıyor. Sonra Beckman durduruyor. :D Luffy'nin hayatını Coby kurtarıyor teknik olarak. Ki Shanks'da diyor yarattığın o kısa zaman başka bir çağa götürecek bizi. Yada bunun gibi bir şey. :D
Özet için teşekkürler. Sahne canlandı aklımda. :D

Tek sahnesi sayılır jsjsjsjsj
Ya bu çocuk evet az gözüküyor ama her gözüktüğünde de karakter gelişimini görüyoruz. Kendini baya geliştirmiş bir karakter ama neden böyle yükleniyorsunuz anlamadım. Çocuk denizci ve bizimkiler de korsan taa elin wano'sundalar kdkemdl Coby durmadan gelip dursun mu ne yapsın ndjemdke Diğer denizciler ne kadar gösteriliyor ki Coby de o kadar gösterilsin? 900 bölümdür hâlâ hakkında bir şey bilmediğimiz ama sevilen onca karakter var ödöeşdmeldje Diğer az gösterilen karakterlere bu kadar yüklenmeyip hem fiziksel hem zihinsel olarak gelişen Coby'e neden bu kadar negatifsiniz

Ya bu çocuk evet az gözüküyor ama her gözüktüğünde de karakter gelişimini görüyoruz. Kendini baya geliştirmiş bir karakter ama neden böyle yükleniyorsunuz anlamadım. Çocuk denizci ve bizimkiler de korsan taa elin wano'sundalar. Coby durmadan gelip dursun mu ne yapsın?? Diğer denizciler ne kadar gösteriliyor ki Coby de o kadar gösterilsin? 900 bölümdür hâlâ hakkında bir şey bilmediğimiz ama sevilen onca karakter var. Diğer az gösterilen karakterlere bu kadar yüklenmeyip hem fiziksel hem zihinsel olarak gelişen Coby'e neden bu kadar negatifsiniz?
Coby'i güçsüzlüğünden dolayı herhangi bir nefret mıknatısı olarak düşünmüyorum. Az gösterilmekle de bir bağıntısı yok olayın. Çeyrek arc'lık muazzam karakterler de var. Ayrıca kimse kusura bakmasın ama Coby'nin karakter gelişimi gayet kötü. İyi yönde ilerliyor olması iyi işlendiği anlamına da gelmiyor. Zihinsel olarak herhangi bir gelişim sunuyor olması da seride bir işe yaramıyor. Hayatı boyunca travmatik anılar yaşayan tonlarca karakterin içinden tepki alan bir Çöpy'nin varlığı çok da garipsenmemeli. Kendi tercihlerini yaptığı 'iddia' edilen bir karakter ancak bu kadar saçma çizilirmiş. Ayrıca anlık olarak denizci olmaktan mutluluk duyması bile sevmemem için yeter benim kişisel olarak. Sadece son cümlemi kendime has yazdım orası karışmasın :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık