Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kitap Tavsiye

Robot serisini okumuştum. Vakıf'a da el atmıştım galiba. Sonsuzluğun Sonu'nu okudum. Şimdi baktım, İşte Tanrılar'ı okumamıştım, başka da öneri olmadığına göre indirdim. Teşekkürler.
Geçen forumda kitap okuma klubünde bir kitabını okuduk. Çok beğendim. İçinde nightfall'un da olduğu 5 kısa hikaye içeren bir kitaptı. O kitapta özellikle ilk hikayeyi ve nightfall'u (o da ikinci hikayesiydi) çok beğenmiştim. Sonradan öğrendim nightfall ayrıca bir kitapmış, okuduğumuz herhalde özetiymiş. Okuduğumuz o kitabı hatırlayabilsem, ilk öykünün de ismine bakacağım, belki onun da uzun versiyonu vardır. İki kitabı da alıp uzun hallerini okumak istiyorum. Gayet iyiydiler. Ben Robot'u beğendiysen bence sen de onları severdin.

Geçen forumda kitap okuma klubünde bir kitabını okuduk. Çok beğendim. İçinde nightfall'un da olduğu 5 kısa hikaye içeren bir kitaptı. O kitapta özellikle ilk hikayeyi ve nightfall'u (o da ikinci hikayesiydi) çok beğenmiştim. Sonradan öğrendim nightfall ayrıca bir kitapmış, okuduğumuz herhalde özetiymiş. Okuduğumuz o kitabı hatırlayabilsem, ilk öykünün de ismine bakacağım, belki onun da uzun versiyonu vardır. İki kitabı da alıp uzun hallerini okumak istiyorum. Gayet iyiydiler. Ben Robot'u beğendiysen bence sen de onları severdin.
Buradakini mi diyorsun?

İnsana bir zamanlar sahip olduğu okuma aşkını yeniden kazandırabileceğini düşündüğünüz, benzersiz bir kitap öneriniz var mıdır? Klasik ya da kült diyebileceğimiz kitaplardan ziyade ilginç fakat kaliteli bir kitap önerisi bekliyor olacağım.

...Legend says he's still waiting...

Örneğin bugün yine aklımda yer etmiş olan Kâğıt İnsanlar kitabı oldukça farklı bir kitaptı ve aynı kitabı 6 yıl önce bile önermişim:
Ruh Adam

Adımı da doğru söylesen, sevdiğine inanacağım ama işte.

Nightfall --
Green patches --
Hostess --
Breeds there a man --
C-chase
A man eden?

Beğendiğim hikayenin orjinal adı Hostess miş. Öğrendim sağolasın. O zaman da dedim şimdi de diyorum. Helalinden 2 sezonluk çok iyi bir dizi çıkardı o hikayeden. Bu netflix, amazon falan büyük şans kaçırıyor. Nightfall için de güzel film olurdu dedim sahiden filmi çekilmiş. Ama bir türlü bulup izleyemedim o filmi. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık