Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Kiseijuu

Unknown

Kızın verdiği tepkilerin saçmalığı dışında bir sıkıntı yok bence. Parazitle birleştiği için artık insani duyguları daha derinlerde, hemen bastırabiliyor. Katliam olmuş olsa bile, kendisini etkilemediğinden, tepkisi hafif kalıyo. :D
Polislerin içinden taş geçmiş bir parazit gördüklerinde verdikleri tepkilerde pek normal değildi. İnsan bakar nasıl olmuş kim yapmış diye. :/

Polislerin içinden taş geçmiş bir parazit gördüklerinde verdikleri tepkilerde pek normal değildi. İnsan bakar nasıl olmuş kim yapmış diye. :/
Sherlock mu bu polisler çatıya çıkar çıkmaz anlasınlar içinden taş geçtiğini :/ Kimse bu varlıklar hakkında bir şey bilmiyor zaten. O varlığı karşılarında o durumda gördüklerinde insanın aklına her şey gelir.

Unknown

Sherlock mu bu polisler çatıya çıkar çıkmaz anlasınlar içinden taş geçtiğini :/ Kimse bu varlıklar hakkında bir şey bilmiyor zaten. O varlığı karşılarında o durumda gördüklerinde insanın aklına her şey gelir.
İçinden taş geçmesi deyimdi. :( Ortasında koca bir delik olduğunu görmek içinde Şarlok olmaya gerek yok sanırım. :/ Bu arada yetkililer biliyor. Polislerin bilip bilmediği malum. Ben bildiklerini düşünerek o şekilde yaptım. Eğer bilmeden o tepkiyi verdilerse işler daha da vahim. :(

İçinden taş geçmesi deyimdi. :( Ortasında koca bir delik olduğunu görmek içinde Şarlok olmaya gerek yok sanırım. :/ Bu arada yetkililer biliyor. Polislerin bilip bilmediği malum. Ben bildiklerini düşünerek o şekilde yaptım. Eğer bilmeden o tepkiyi verdilerse işler daha da vahim. :(
Abi parazit önüne geleni doğramış ve çatıda yalnız bir biçimde ölü bulunmuş. Varlığın bedensel fonksiyonları bilinmiyor ve bu kadar güçlü bir varlık tek başına ölü bulunuyor. Hem de yaşamsal faaliyetini tespit ettikten çok kısa bir süre sonra. Göğsündeki deliği kendi açtığı çıkarımı da yapılabilir en basitinden. Direk cinayet teşhisi mi yapacak adamlar. Normal sıradan polis memuru bunlar :D Garip bir varlık var karşılarında. Kahkaha bile atılabilir karşılaşılan manzara yüzünden. Ben oradaki tepkilere takılmaması gerektiğini düşünüyorum o yüzden.
Ha kızın mallığına ben de katılıyorum yanlış anlaşılmasın. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık