Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Kiseijuu

Müzikler hakkaten çok iyi az ama öz izlerken keyifli oluyor. Aksiyon sahneleri de on numara tek sıkıntı karakterlerde.

Bir insanın totosu bu kadar kaşınabilirmi beyler? Bu kadar mal olabilirmi bir insan? Kurtulun artık aptal karakter sevdasından japon kardeşlerim az biraz gerçekçi yapında tadı çıksın güzelim serilerin bea

Beyler şarkının adını biliyor musunuz?

[video=youtube;mb7Sx0U9Ewo]http://www.youtube.com/watch?v=mb7Sx0U9Ewo[/video]

HxH'da Killua'nın kalp çıkarma sahnesine sansürü dayamıştı Madhouse. Burda hiç çekinmemişler. Tokyo Ghoul ve Terra Formars'ı çıkaran stüdyolar izleyip utansın 5-6 dk.

Unknown

HxH'da Killua'nın kalp çıkarma sahnesine sansürü dayamıştı Madhouse. Burda hiç çekinmemişler. Tokyo Ghoul ve Terra Formars'ı çıkaran stüdyolar izleyip utansın 5-6 dk.
Orda mecburiyetten yapılmıştı sonuçta seri shounen ama burda istedikleri gibi kullanabiliyorlar malzemeyi. Ayrıca o kalp çıkarkenki sahnede çalan müzik olsun seri genelinde çalan tüm müzikler olsun çok iyiler ya.. Ve o kadar güzel zamanlarda koyuyolarki tadından yenmiyor.

O sahneyi 3-4 kere izledim ya. :D

Not: Kalp çıkarma sahnesinde birşey çalmıyormuş ama bizim elemanın girşindekinden bahsediyorum. :D

Orda mecburiyetten yapılmıştı sonuçta seri shounen ama burda istedikleri gibi kullanabiliyorlar malzemeyi. Ayrıca o kalp çıkarkenki sahnede çalan müzik olsun seri genelinde çalan tüm müzikler olsun çok iyiler ya.. Ve o kadar güzel zamanlarda koyuyolarki tadından yenmiyor.

O sahneyi 3-4 kere izledim ya. :D
"Migi, defansta kal" :cool:

İlerdeki daha epik yerler gözümün önüne geldi şimdi ya. Burayı bile nasıl etkileyici yapmışlar. Mangayı okurken öyle düz geçmiştim, tepkisiz. :D Uyarlama güzel olunca animenin tadı ayrı oluyor.

Unknown

"Migi, defansta kal" :cool:

İlerdeki daha epik yerler gözümün önüne geldi şimdi ya. Burayı bile nasıl etkileyici yapmışlar. Mangayı okurken öyle düz geçmiştim, tepkisiz. :D Uyarlama güzel olunca animenin tadı ayrı oluyor.
Adamlar boşuna biz yaparız bu seriyi dememiş. :D Seride boş bir seride değil yapan adamlar zaten efsane. :D

Bu arada son sahnede Shinici "Kalbinde delik açma" olayını kelime anlamıyla mı söyledi? Yani kendimi kaybedip öldürürüm anlamında mı yoksa kalbını kırarız psikolojisini bozarız anlamında mı?

Adamlar boşuna biz yaparız bu seriyi dememiş. :D Seride boş bir seride değil yapan adamlar zaten efsane. :D

Bu arada son sahnede Shinici "Kalbinde delik açma" olayını kelime anlamıyla mı söyledi? Yani kendimi kaybedip öldürürüm anlamında mı yoksa kalbını kırarız psikolojisini bozarız anlamında mı?
İki yere de çekilebilir. Çünku o elemanın olayı bitiyor. Üzerinde durulmuyor. Bence ikincisi. Shinichi insan olup olmadığını sorguluyor. Devam ederse elemanın psikolojisini bozup hepten insanlıktan çıkarabilirdi. Kendine atıfta bulundu bence. Kendisinin de kalbinde bir delik olduğunu varsayabiliriz.

Öbür yandan diğer seçeneğe de çekiliyo dediģim gibi. Sinirlenmişti orada. Çocuğun ağzını yüzünü kıracaktı. Kendini kaybedip aynı parazite yaptığı gibi onu da delebilirdi. Sahneden ne hissettiğine bağlı artık. Şimdi yazınca Shinichi'nin çocuğu delmesi daha yakın geldi aslında. :D İlk izlediğimde diğer seçeneği çıkarmıştım dediğinden.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık