Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Kingdom

Seriyi beğendiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    145
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bunu duymak umarım sizi üzmez, fakat bazı çeviri değişikliklerine gitmeyi düşünüyorum. Öncelikle bundan sonra karakterlerin isimleri için orijinal Çince isimleri kullanacağım. Shin yerine Xin, Ka Ryo Ten yerine He Liao Diao, Kyou Kai yerine Qiang Lei, Ou Hon yerine Wang Ben, Kan Ki yerine Huan Yi gibi. Zamanla alışırsınız.
Aynı karışıklık animesinde de var :( İsim başka söyleniyor, altyazı başka yazıyor

Elinize sağlık bu arada ;)

Aynı karışıklık animesinde de var :( İsim başka söyleniyor, altyazı başka yazıyor

Elinize sağlık bu arada ;)
Bundan sonra gelecek bölümlerde Çince isimleri kullanacağız. İnsanlar zaten karakterlerin yüzlerine aşina, 5-10 bölümde isimlere de alışırlar. Japonlar kendilerine kolaylık olsun diye Xin adını Shin yapmışlar. Biz Japon değiliz, dolayısıyla ismin Xin ya da Shin olması önemsiz, ikisi de bize göre yabancı.

Bunu duymak umarım sizi üzmez, fakat bazı çeviri değişikliklerine gitmeyi düşünüyorum. Öncelikle bundan sonra karakterlerin isimleri için orijinal Çince isimleri kullanacağım. Shin yerine Xin, Ka Ryo Ten yerine He Liao Diao, Kyou Kai yerine Qiang Lei, Ou Hon yerine Wang Ben, Kan Ki yerine Huan Yi gibi. Zamanla alışırsınız.
Kanki ve Shin i değiştirmesen iyiydi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık