Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] King

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 84 72.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 32 27.6%

• Kullanılan toplam oy
    116
Sıyrılabilir, Uçarak oyalamaya çalışabilir, saldırma fırsatı vermeyebilir. İşlenmek istedikten sonra seçenek çok. Karakter 1 tane güçlü saldırıya yalan oldu.
Zoro’nun ateşi kesmesini beklemiyor.Zoro yararak birden önüne gelince şok oluyor bakışa dikkat anında da kesiyor Zoro.Ateşi kesme özelliğini niye verdi sanıyorsun.

Zoro saldırılarını karşılamasını artık Fatihin Hakisi ile vurmasına bağlıyor. Bu yüzden "Yapabileceklerimden korktuğun için karşılamaya başladın" diyor. Öncesinde böyle bir sıkıntısı yoktu. Zoro aldığı bedavadan 3 güçlendirme ile bu adamı yendi, bu yüzden "Zoro, King'den beş gömlek güçlüdür" yorumlarına sadece gülerim.
Özellikle kral haki olayı Bleach sahnesi gibiydi. Temelleri tam oturtulamamış bir anda gelen en üst düzey güç artışı. Luffy bile böylesini almadı sanırım. King ve Queen savaşı harbiden çok dandik işlendi.

King’in tam gücünü Oda henüz açıklamadı.Yani feat olarak gördünüz ama çoğu karakterin aksine bilgi olarak sakladı.Irkının özelliklerini genel olarak açıklayacaktır o zaman anlarsınız tam olarak ne kadar güçlü diye.
Neden Zoro ile olan dövüşünde göstermedi? Gösterseydi de görseydik ne kadar güçlü olduğunu?

Özellikle kral haki olayı Bleach sahnesi gibiydi. Temelleri tam oturtulamamış bir anda gelen en üst düzey güç artışı. Luffy bile böylesini almadı sanırım. King ve Queen savaşı harbiden çok dandik işlendi.
Luffy bunu Kaido'dan görüyor kendisine vurduğunda, sonra Hyogoro akıl hocalığı yapıyor ve temeli olduğundan 10 günlük bir eğitimle kullanabilir hale geliyor. Zoro çatıda Fatihin Hakisi'ni uyandırıyor, 15 dakika sonra kırk kıllık usta gibi kullanmaya başlıyor.

Anlıyorum, Katakuri kıyası yapmanız Luffy fanları ile olan çekişmenizden ötürü. Hadi ben Luffy fanıyım, ki beni tanıyanlar bir karakteri sevsem de ölümüne onu savunmayacağımı bilir. Smoker'de mi Luffy fanı? :d Artık kaç yıllık bir atışmaysa bu mangada gördüklerimizi de inkar eder hale gelmişsiniz.

Zoro’nun ateşi kesmesini beklemiyor.Zoro yararak birden önüne gelince şok oluyor bakışa dikkat anında da kesiyor Zoro.Ateşi kesme özelliğini niye verdi sanıyorsun.
Zoro'nun saldırı yapmasına izin verdikten sonra iş işten geçti zaten onu demiyorum. Zoro tükenmeye başladığını kendi ağzıyla söylemişken savaşı uzatabilirdi. En kötü ihtimal 1 tane sağlam darbe vursaydı iyiydi. King açısından çok zayıf bir hikaye maalesef. Karakter zeka ve güç olarak düzgün işlenemedi. Asıl eleştirim Oda'ya ama elde olan hikayeye göre yorumlarsak King'in maalesef oluru yok.

Anlıyorum, Katakuri kıyası yapmanız Luffy fanları ile olan çekişmenizden ötürü. Hadi ben Luffy fanıyım, ki beni tanıyanlar bir karakteri sevsem de ölümüne onu savunmayacağımı bilir. Smoker'de mi Luffy fanı? :d Artık kaç yıllık bir atışmaysa bu mangada gördüklerimizi de inkar eder hale gelmişsiniz.
İnkar ettiğimiz şeyi söylesene.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık